Izaberite najbolji nagradni tutorijal

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Jul 16, 2012.

?

Izaberite najbolji tutorijal:

Poll closed Jul 23, 2012.
  1. Nanošenje termalne paste

    2 vote(s)
    4.3%
  2. Ripovaje / enkodiranje filmova sa blu ray diskova na hdd

    23 vote(s)
    50.0%
  3. Optimizacija GPS sistema na Android uređajima

    0 vote(s)
    0.0%
  4. Overclocking Guide

    0 vote(s)
    0.0%
  5. Umrežavanje kompjutera

    13 vote(s)
    28.3%
  6. Poboljšanje performansi u DirectX i OpenGL 3D aplikacijama

    3 vote(s)
    6.5%
  7. Ultimate vodič za ubrzavanje Windows 7

    0 vote(s)
    0.0%
  8. Kako igrati igre sa konzola na vašem PC-u

    5 vote(s)
    10.9%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

  2. Esh

    Esh HWB

    Napomenuo bih da za finalno ocjenjivanje ide 50% glasovi publika, 50% hwb redakcija :)
     
  3. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Sretno svim takmicarima :)
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Također sretno svima, jako korisni tutorijali.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sretno takmicarima. Odlicni tutoriali.

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  6. rijads

    rijads Aktivista

    Zaista zanimljivo kako tutorial "Kako igrati igre sa konzola na vašem PC-u" nakupi 13 glasova prvih 6 dana, i onda jos toliko u zadnjem danu, kako bi bio prvi za 1 ili 2 glasa ^^, svaka cast. :smt005
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  8. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Hvala svima koji su glasali za mene, i hvala redakciji na ovoj odlicnoj nagradnoj igri.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sreća pa ti glasovi nose samo 50% ;)
     
  10. rijads

    rijads Aktivista

    Zahvaljujem redakciji na odlicnoj nagradnoj igri, glasovima i svim drugim koji su glasali za mene.

    Neznam kako je ko glasao za koga, al znam da sam ja,sam sebi dao jedan glas :D, ali mislim da su glasovi redakcije (50%) napravili ovu nagradnu igru, koliko toliko postenijom (naravno govorim to jer sam osvojio diablo 3 :p -sala).

    Pored nagradne igre, bilo bi lijepo kad bi na ovom forumu zaista bilo vise aktivnijih clanova koji postavljaju tutoriale za razlicite stvari, i da ih imamo na jednom mjestu, pored ostalih stvari, to bi bio jos jedan razlog da se dodje na ovaj forum.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Nisam očekivao da će u ovoj mjeri varati tokom ove akcije. Dajem priliku članovima - učesnicima koji su to učinil da se javno izvine, inače će biti banovani sa foruma.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ko je i kako varao, treba da se javno prozove.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Necu nikoga da okrivljujem da je varao, naprotiv bas kao sto je rijad uradio, dao sam sebi glas i to na temu nanosenje termalne paste ( koja je na kraju imala dva glasa ) i dao prijatelju link da vidi topic i on je glasao za mene. Za ostale glasove ne znam koje glasao niti me je briga, fino sam im se zahvalio u prethodnom postu. A to sto je nekome krivo sto nije osvojio nesto bolje ( mada je i Dead Island dobra igra i vise bih volio da sam nju dobio, ali eto gotovo sada ) pa sada govori da su svi varali nije me briga. I da sam varao sada ne bih imao 27 glasova nego 270 jer sam to i mogao ali nisam, tako da cistog obraza se zahvaljujem svima i izvinjavam se ako sam necim ugrozio pravila ovog foruma i ove nagradne igre, sto mislim da nisam.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Naravno.

    Frle je sa svojih IP adresa glasao ukupno 23 puta, od čega je kreirao 22 accounta. Njegov vote_user_id je 13740. To znači da je od ukupno 26 glasova, lažirao 22.

    [​IMG]

    Adi s druge strane se malo više potrudio pa je nove accounte kreirao sa različitih IP adresa. Od ukupno 27 glasova, lažirao je njih 17 kroz kreiranje novih accounta (što se može vidjeti po vote_user_id). Žalosno je što bi osvojio nagradu i bez ovoga.

    [​IMG]

    Moja ponuda o javnom izvinjenju i dalje stoji, nagrade, naravno, nećete dobiti.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znači Rijad ili Tale? Ko je sad pobjednik? :D
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    LOL, koja sprdacina :D
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nego, svaka cast Enis.

    Cini mi se da je ovo posao za sulu6000, Official HWB Fashion Guru :D

    Sad fino :
    viewtopic.php?f=6&t=3903&hilit=ban+lista&start=150

    Mislim da je Tale zasluzio, vidim i on je teskom mukom dosao na red da se nagradi, a ne samo na ban listu :D

    Ja sam glasao za tebe, Tale :smt006, meni tvoja tema pase, samo jos nisam probao to napravit...
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  18. sumeir

    sumeir Komšija

    Nikakva šprdačina,ako neko ponudi da se nešto dobije na fer način svojim trudom to treba uvažavati.A ako hoće neko da bude otarak,onda od njega i treba napraviti otarak .
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    E moj Adi i Frle, koji ste vi ublehaši. Još gore govore kako su samo jednom glasali za sebe. :lol:

    Pa sam rezultat je po sebi očigledan, nagrade treba da podjele tutoriali sa 3,2 i 0 glasova, jer je to jedino regulara.

    [​IMG]
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne treba im davati nagrade. Glasao sam za rijads, ali mislim da bi ova tri rada i bez varanja dobila nagarade. Pohlepa teska...
     
Thread Status:
Not open for further replies.