Izasao FutureMark-ov 3DMark05 !

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Shenron, Sep 30, 2004.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    2x6800Ultra 256MB - SLI ili 2xRX800XT 256MB - AlienWare VideoArray, odnosno Sun Microsystems farma kompjutera u Nvidia/ATI R&D laboratorijama. :wink:
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Ja i onda izadje NV50 i podere SLI konfiguraciju :lol:
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    Tu je ono vjecno pitanje "Imas li ti kao obican smrtnik love za to"
    Ja sam obican smrtnik i nikad necu skupit lovu za takve konfe
     
  4. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ma mozda cemo i skupiti ali za jedno 3 godine kad cjena padne i kad to ode u zaborav i kad izade 3dmark 2007 e tada cemo da kupimo to sto nam je sad nedostizno :twisted:
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    sto se toga tice svaki mjesec bih mogao uzeti neki komad hardwera,proizvodjaci vise nisu normalni,programeri su se ulijenili a nama ostaje nabrijavanje masine.Vise nema optimizacije programa ili igara jer su strojevi postali tolko jaki da skoro pa nije potrebno.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma ni da imam tolike pare ne bih dao na kompjuter. Prije bih gledao uzeti kakav dobar DVR i HiDef televizor sa dobrim ozvucenjem. A do tada polako skupljam pare za PS2 i PSP. :mrgreen:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    naravno da takve pare svatko imalo razuman ne bi lupao u komp... ja sad "zadnje" kaj ću ulupat u komp je napravit ga bešumnim, tj. glasnoća će ovisit o radnoj temp. mislim stvarno mi ova zujalica već smeta, pogotovo kad po 8-9 sati sjedim pokraj njega. eh da... mp3 + flash disk... to je totalno zadnje! joooooj još bi trebao... :)

    btw. linijski dvd-r kod nas ima već za nekih ~150€ (jest da je firma neka fukayama, al radi svoj posao).
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    evo probao sam taj famozni 3d mark dobijem oko 2800 markova sa 2xAA i 2x AF
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ko je ba famozan? :p
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa valjda novi 3DMark. :mrgreen: :mrgreen:
     
  11. djambo

    djambo Aktivista

    jel to dobro ili lose
     
  12. djambo

    djambo Aktivista

    Tu su isto misljenja razlicita to sve sto si naveo imam na kompu osim HDTV-a a zasad mi je dovoljan moj 100hz tv konzolu vise nikad imo sam plejku 2 i sta vrijedi njegova snaga kad na prste mogu nabrojat dobre naslove,zao mi je jedino zbog Final Fantasy seriala
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Final Fantasy, Gran Turismo, Devil May Cry, Ico, Burnout, Wipeout, Tekken, Mortal Kombat, Timesplitters, Rez, Soul Calibur, Jak and Daxter, SSX, Onimusha, Ace Combat - su samo neke igre koje su mi pale na pamet zbog kojih vrijedi bataliti igre za PC a na kojem nikad nece biti legendarne japanske igrivosti. A nista od emulatora (osim ako ga sam ne napises). :?
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    joj ko moze nek instalira 3dmark da vidite sta lola radi sa minigunom :shock:
     
  15. djambo

    djambo Aktivista

    Meni vise nista bez misa jesi probo igrat Timespliters na joypadu ili jos bolje Medal of honor strava
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    mish je mish
     
  17. scream

    scream Guest

    iako imam jedan od najjacih kompa ovdi rezultat mi dojde 830 a nemam pojma zasto. logicno je ako imas nesto bolje od drugog da bi trebao imati i bolji SCORE ali je obrnuto,,,,,jel zna neko u cemu je [email protected]

    Intel Pentium 2800 MHz
    Ram: 512 dual chanal
    VGA: ATI Radeon 9600 128 Mb
    MON: LCD 17"
    HDD: 80 GB WD
    SND: Creative Labs
    OS:Windows XP, SP1, DX9.0c
    NEC ND-2500A - DVD-RW, DVD+RW
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    "problem" je što deloren i jambo imaju radeon 9800pro, a ti 9600 + deloren ima oc bartona na 2.5GHz :) :)

    čitaj malo bolje sig-ove... btw. brijem da i moj clockani 1700+ kick ass p4 2.8 u igrama.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    deloren ima i XMS module i napojnu TruePower 8)
    -josh mi fali aktivno hladjenje na northbridgeu da ide na 440 stabilno izalman na radeona

    -usput sa ovom zvjerkom potegnem oko 5500 3dmarkova u 2003 ediciji (katastrofa)
     
  20. djambo

    djambo Aktivista

    pa bas i nije ak ti je graficka karta sa slabijom memorijom nisi nikad naveo frekvu memorije na grafi moja je normalnih 674 ko prava 9800pro i imam 5780 kad dignem onda prelazi 6000 ali nakon recimo pola sata igranja pokazu se artefakti pa sam ju ostavio po defaultu