K: LG G2 32GB

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by igor.g, Jan 28, 2015.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Kupujem CRNI LG G2 32gb(D802) sa kompletnom opremom i kutijom, da je nov ili minimalno korišten bez oštećenja i ogrebotina, poželjno da je sa garancijom, da nije zaključan na mrežu/provajdera.
    Korišten može do 450km, nov 500km. Kontakt PP
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ja imam 16 gb verziju, i ne znam da sam nesto kupio u posljednje vrijeme a da sam tako zadovoljan sa njim. Display, fluidnost, multimedija, dizajn...Po meni licno S4 je klasa ispod nakon evo skoro pa godinu dana koristenja. Gledam sad je nov u univerzalno 550km, dzaba.

    Malo je ot, ali eto cisto da podjelim svoje iskustvo.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

  5. igor.g

    igor.g Komšija

    bump
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    bump
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Svi nude 16gb verzije sto je meni licno idiotizam, napravti mobitel koji je visoka klasa, izostvaiti slot za mem. karticu, a prodavati verzije samo sa 16gb, da su imalo ozbiljni trebali su izbaciti samo modele sa 32, 64, i 128gb. po tome je samsung s4 (koji mi je licno losiji) klasa iznad lg-a.
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nekome to nije ni bitno, pa uzme od 16 a opet ima dobar telefon.
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Nekome nije, ali meni za te pare jeste, zato ga nisam ni htio kupiti.
     
  10. efo

    efo Komšija

    s4 i9506 (sa snapdragonom 800) is the way to go :D to je moj sljedeci telefon
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Ni telekom koliko sam vidio ne nudi 32gb, tako da na piku ne postoji 32gb sa stanic garancijom. Izgleda da cu morat skuckat jos sta para pa kupit kod ovih "piljara" nov bez prave garancije.
    Malo je 16gb mem., ustvari sa sistemom ti bude 11-12gb, dok sa 32gb je na 25gb sto je solidno, a ako mi zatreba prostora uzet kingston micro duo usb otg traveler.
    Imam neku averziju prema Samsung telefonima, em onaj debilni touchwiz, a 9506 ni u jednoj stavci nije bolji od G2 osim tog SD slota i veliko mozda sto se tice displaya, dok kosta 80-100km vise.
     
  12. efo

    efo Komšija

    protiv touchwiza ima lako rjesenje, zove se custom rom, a meni je super amoled jedna od glavnih boljki telefona inace, tako da to meni dosta znaci. nemam nista protiv G2 osim LG loga sprijeda, znam da ga ima i Samsung, al LG me nervira :D
     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Sve preporuke za G2, samsung nije ni blizu... G2 sam vozio 7 mjeseci i sve rijeci hvale, uz CM 12 lollipop rom taj telefon je masina.
    Sta ti kazu u telekomu za 32gb verziju? Imas li koga da ti to provjeri, posto kod njih zavisi ko pita pa prema tome dobije informaciju :)
     
  14. efo

    efo Komšija

    samsung nije ni blizu, po kojem osnovu? jesil probao komparirati i9506 sa cm 12 sa lg g2 sa cm 12 pa to govoris ili (pretpostavljam) nisi?
     
  15. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Da ne spamamo temu, ovde je ocigledno stvar ukusa, samsung ne bi ni djaba, kod nas je galaxy ko golf 2... Nije s4 los telefon nego je samsung toliko dosadan sa svojim dizajnom, softwareom, nekim nepotrebnim senzorima, home dugme, i glupostima da me prosto nervira, em ne volim amoled nikako, za mene je ips panel majka displeya... :)
    Nemoj me pogresno shvatiti, imao sam ja i s3, s4, s5, note 3, ali se to vrlo kratko zadrzi jer kad drzis samsung u ruci osjecaj je ko da si kupio neki kineski klon na autopijaci. Telefon mora biti dobro dizajniran, lijep za oko i da ima premium feel u ruci pa sve ostalo, to je moj osnovni kriterij, u tom slucaju g2/g3 je za samsung zadaca i ako je u pitanju plastika i kod jednih i drugih :)
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Iako ovo nije moja rasprava, moram reci da se slazem u potpunosti s tobom. :D
    Taj samsung hvale i dizu u nebesa iz ne znam kojeg razloga, potpuno precijenjen.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ajd kad vec seremo evo da i ja sta ubacim,upravo imam Note3 i telefon razvaljuje fluidnoscu i brzinom i sve je za 10 al ekran kojeg ljudi u zvjede ukivaju je za mene smece. Meni je IPS LCD za ovaj S Amoled dva koplja ispred,imao sam Lumiu 1520,e to je bio ekran.
     
  18. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Kanite se smeca, kupite sebi pravi telefon, iTelefon...
     
  19. efo

    efo Komšija

    pa kad ste vec primjetili da je stvar ukusa, nema smisla drugari da dalje spustate samsung zbog "dosadnog dizajna, softvera...".

    koliko ste upravu pokazuje cinjenica da X-factoru smeta home dugme i super amoled, dvije stvari koje su meni boljke pri izboru telefona, a i dizajn samsunga mi je sasvim ok :D

    ne volim LG, ali niti jednom nisam rekao da je G2 precijenjen ili da ga ne bi ni dzaba... :D (edit: precijenjeni jesu mnogli polovni LG-evi po piku, mislim na ove low i mid range, ali ne pricamo o takvima)

    probao sam i Super LCD (Htc M8), super je ekran, ali i dalje preferiram Super Amoled.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prvi put sam mislio da je typo, ali ti očito ne znaš šta je "boljka". U svakom slučaju serete puno, čovjek ni u jednom trenutku nije tražio da mu se preporučuje alternativa.