Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jok, imam anti-staticki sprej. (lafo) :p Obrisao sam prekjucer, danas uslikao.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ovako uredno inace ne moze biti, osim ako nisi preopterecen cistocom :mrgreen:
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Uredno je uvijek, prasnjavo ponekad. :smt003 Trudim se biti uredan, pogledaj desktop.
    Hajde sta ste se na mene naljepili :lol:, da vidim vase "uredne" kompove. Posebno me zanima Stevie-guma od gaca powered-tihi komp :D.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Neces vidjet moj komp, to ne dam nikom da vidi. :D A razne improvizacije su stvar proslosti, ne zadiri u to. :D

    Guma od gaca ili ne, jucer sam sprijeda ubacio jedan 140mm Sharkoon na 600rpm, jebeno dobar vent.
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hajde onda daj bar slike monitora, misa i tastature, posto ti je kuciste u hodniku, gdje vec. :p
    Sto se tice ventova, u mene su 3 Antec Tricoola, na low. Ne cuju se oni nesto puno, ali hladnjak od procesora je uzas. Kontam da ubodem kakvog E8x00 i Freezera, vrijeme bi bilo da se mjenja, ali nesto mi one p45 ploce ne daju mira. Strah me da ne budu dosta bolje od p35. :lol:
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Ajde ba,daj pics :D
     
  7. Amash

    Amash Aktivista

  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cime ti mis pomjeras, nogom ? :lol:
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    Da, usavrsavam tu praksu za Ginisove knjige rekorda :roll: :)
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Odakle izvlačite ove Dell monitore? :) Nice. :)
     
  11. Venom

    Venom Aktivista

    [​IMG]

    Slikano mobitelom, ne zamjerite :mrgreen:
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni je glupo kupit 5.1 zvucnike i ovako ih razmjestit... Inace, ostalo je vrlo fino :)
     
  13. Venom

    Venom Aktivista

    Jbg, dok im produzim kablove, sta cu kad je logitech malo gay, pa ce se to sve doci na svoje... Polako :mrgreen:

    Btw najjaci dio sobe:
    [​IMG]

    Eto dosta od mene :)
     
  14. vnm_

    vnm_ Komšija

    gay bandidos i one male heineken flase koje se pod zub zavuku kad popijes.

    pravi muskarci piju samo flase od pola litra, po mogucnosti sarajevsko ili tuzlansko :mrgreen:
     
  15. Venom

    Venom Aktivista

    Te heineken je pila cura kad je nocila, vjerovali ili ne, a bandidos mi ne diraj, jes da je gay, neka je volim ga :smt007 8) :mrgreen:
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    bandidos čak nije ni žensko piće koliko je loše... daj čovječe treba ti ovako nešto:

    http://www2.hgk.hr/znakovi/kvaliteta/sl ... v_boca.jpg

    znači kroz tu pivu se ne vidi, a sa pjenom se mogu lijepit pločice... probao sam dosta crnih i apsolutno sve do jedne su kao mineralne vode nasprama tomislava.

    i da... nakon 4-5 komada možeš komotno otići spavat :)
     
  17. Venom

    Venom Aktivista

    Evo fenomenalni gayming kutak :smt005 je konacno dovrsen. :lol:

    [​IMG]
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    interesantno je kako ljudi s emo gaming konfama sve fotografisu s mobitelima... :lol:
     
  19. GW

    GW Moderator

    Potroše zadnji fening na grafičku pa nemaju za pristojnog fotoaparata. :D
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja nisam htio biti tako brutalan, ali fino si se izrazio. :lol: