Kingdoms of Amalur: Reckoning

Discussion in 'Igre i konzole' started by vutra, Feb 3, 2012.

  1. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Esh

    Esh HWB

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na ovom prvom reviewu prebacio odmah na kraj i taman utrefio da čujem zaključak da se nećemo moći odvojiti od igre i da vidm ocjene :D Kako su pljuvali ovi što su probali demo, prilično me iznenadilo, pa ću joj dati šansu :) Ako su ovako dobre ocjene, kako to da se vama nije svidio demo?
     
  4. fipi

    fipi Aktivista

    Ja sam pao u depresiju kad sam igro demo, nimalo mi se nije svidio al cu ga probat opet kad izadje. Nisam uspio dovrsit demo, zastekalo poslje 5 minuta a nisam bio sacuvo. Sta mi je jos cudno bilo je da sam imo 10tak fpsova a imam dobru masinu, al eto valjda je do dema.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Demo se moze skinuti preko origina ako neko ne zna :D :smt006
     
  6. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    @zoi - rekoše da su outsourceali demo i da je uz to riječ o starom kodu, valjda je puna verzija bolja, sa manje bugova i šta sve ne. Kolike su šanse da se raji nije svidjelo zbog toga? Ili samo zato što im igra djeluje nezanimljivo (k'o meni :D)?
     
  7. fipi

    fipi Aktivista

    Dobra je igra, puno bolja nego sam ocekivo.
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Bice jos bolja kad krekeri ubiju origin
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probao danas par sati ful verziju i povlacim sto sam rekao za demo :D Prilicno interesantna igra. Mislim da me prvi put odbilo sto sam igrao na gamepadu, a ionako je cudna kamera + ima dosta navigacije kroz meni do itema. Znaci tastatura + mis definitivno bolja opcija.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam batalio. Skontah da me mnogo nerviraju igre sa mnogo (previse) loota i itema. Ne prodje ni 5 minuta a da ne moram stati da pokupim iteme. Nikakve mogucnosti za "filtriranje" sakupljanja.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni to malo ide na zivce, poslije svake kutije, svakog monstera ja moram otvarati meni, gledati sta je bolje... I side questovi su truba.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Svakoj igrici fali onaj cukica iz Torchlight-a :) Mali dodak za puno ugodnije igranje :D
    Nista gore neg u po neke pecine inventory full pa onda prebiri sta ima bolje statse i cijenu pa posle kraja questa prvo trcis u shop i doces ono noc pa ne radi pa onda stavi wait for 5 h ... :mrgreen:
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nema razloga uopste da se limitira inventory... Sta, realnije je ako mozes 70 itema nositi? :lol: Problem je sto novi loot pada svake sekunde i ti to sve moras provjeriti je li bolje od onoga sto imas. Pola vremena ode na to, ako ne i vise.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nedostaje recimo opcija koja bi omogucila da se samo zlato/pare ili recimo specifican tip itema pojavljuje na mapi, a da se ostalo uopce ne vidi.
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Na osnovu onoga sto sam vidio i procitao, igra je pravi lootfest za kineze. :D
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Ovo je hack'n slash s elementima korejskih RPG-ova. Drugim rijecima, igra za odmoriti mozak.
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ako ništa ugodan primjerak igre za ubit' vrijeme do izlaska D3 jer je izbor jos uvijek tanak.
     
  19. meni crn ekran kad krene game,kad treba modifikovat charaktera vidi se sve ok...sa steam skino,probat cu sad sa origina...

    edit: znaci vidim samo mana i healt bar,kursor,i mini map...wtf?
    edit:ako bude imo neko slicnih problema u opcijama ugasit post processing i sve ok.
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dosao sam podaleko, igra je beton. Cak sta vise nisam odavno igrao bolji RPG. Svijet je ogroman, quest-ova milion, jako diverzificirani karakteri i mogu se mijenjati cak i u po igre (promijena sudbine i uz odredjenu sumu novca sve skill pointse dobijes nazad i prerasporedis na drugi tree). S tim sto svaki put postaje znatno skuplje.

    Sa loot-om se moze deverati kada se udje u stos. Bitno je samo sabirati rare, unique i gold iteme. Do sada takodjer nema nikakvih bug-ova.

    Jedina zamjerka je ugao gledanja. Dobro bi bilo kada bi se mogao napraviti malo zoom out da se dobije bolja perspektiva i preglednost.