Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Pogrešno misliš. Realna cifra je 90%. Ali stvarno realna. Jer malo je onih koji se znaju kladiti. Tako da je njih, gdje ubrajam i Feyzu (jer vidim redovno pogadja) svega 10%. Ja sam na kladionici u zadnje 3-4 godine prokockao negdje oko 6000 KM. Ozbiljno...Kladio sam se ko lud na 100, 200 pa i 300 KM i prestao prije nekih pola godine sa tim velikim uplatama. Imao sam u par navrata uplate po nekih 50-70 KM ali to je ukupno 300-400 prokockanih KM-ova u zadnjih pola godine. Pa sam sada i to smanjio na ove bezvezne uplate po petaka i sl. I mislim da vise necu nikako.

    Kladionica je zlo. Zlo zla.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    kakvu si konfu mogo sastavit za 6000 KM ^^

    jednostavno limitraj sebe na 1 KM kao sto ja radim i kraj price

    ono cisto da mogu pratit mjesecno 10 KM ode na kladionicu :D
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    moj frend opasno zaglibio u kladionici. zadnjih 7 dana digao preko 5 hiljada KM sutra čeka barcu na 1k. kako? nedavno je dobio par stoja na siću, stavio sve pare na 2-3 para i dobio. i otada igra svaki dan ulaže dnevno bar 2-3 stoje. ima dana kada je u minusu, neki dan se zavalio 5 stoja ali sve u svemu ide ga odlično. sada je u sarajevu lafo studira i zvao me na kurave i ćevape i mahsuz idem druge sedmice :D
    znam da zvuči fantastično evo i ja kada ovo pišem izgleda nestvarno. samo svaki strejk ima i svoj kraj, nadam se da će ovo potrajati možda se obogati :D
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    da je to tako kladionice nebi radile :D
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pa i ja kažem. dok traje udri brigu na veselje. a nije majka klela muju što kocka nego što se vadio :smt003
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Slicno i kod mene, samo sto meni dodje volja za igranjem 1 vikend u citavom mjesecu, potrosim 10-15 KM i ne igram iduce 3-4 sedmice nakon sto promasim zicer za fin dzeparac, npr. ovaj listic gore sa Expekta :)
    I uvijek kad pogledam pola godine unazad u plusu sam barem 100 KM, cista rekreativa...
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Promasio danas samo Hapoel Tel Aviv 1,30 za 80 eura :(
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Današnja sića :)

    [​IMG]
     
  9. efo

    efo Komšija

    dajte koji prijedlog za sutra da i ja sta odigram^^
     
  10. wudu

    wudu Aktivista

    Cekam jos:
    Atlanta-Orlando 1
    Utah-LA Lakers 1
    za 60 marki :D
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hebase me Kanadjani u zdrav mozak :(

    Znam da cete reci previse je to parova, ali nerijetko upali :)

    [​IMG]
     
  12. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Plodni dani :mrgreen:

    [​IMG]

    A ovo u srijedu ce da legne k'o budali šamar, pravo se proslavi i osvajanje kupa a onda sa dobitkom do Laktaša u nedjelju i titula.. Ivkova slava :smt005

    [​IMG]
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mala preporuka za fin bonus.

    betfair.com vraca 100% gubitka na prvu okladu do 30€, i ako izgubite mozete odmah vratiti novac na karticu/moneybookers ili cime ste vec uplatili tako da vas ne kosta nista. Jedino sto morate poslati kopiju licnog dokumenta prije kladjenja da dokazete punoljetnost...
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Leglo 50, zamalo 500 ili 2800 :mrgreen:

    [​IMG]
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    2 zaredom :)

    [​IMG]
     
  16. becke

    becke Aktivista

    Ja radim nesto slicno, sedmicno odvojim 5 KM za kladjenje i skupljam sebi u neku "banku", i onda kad naleti dan da se odigra 2-3 sigurnija para sa ukupnom kvotom izmedju 2.00 i 3.00 uplatim oko 10 KM i na kraju mjeseca sam ili u plusu ili u veoma malom minusu (1-2 KM).
    I ne kladim se na fudbal, ili veoma rijetko, jer ipak tu su 3 moguca ishoda, a danas skoro da nema losih ekipa. :D
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kratak za 1 gol za 550€ :(

    [​IMG]

    I jedan ludi listic sa puno finih pogodaka:

    [​IMG]
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Neda se u zadnja 2 dana. :?

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ova sampdoria povede u 88 a napoli okrenu do 90te i zavrsi 1-2. :x
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Mene u nedjelju oborila Mattek.
    Izgubila 2-1 u setovima, a u oba seta koja je izgubila imala po break prednosti.
    Bljak!
    Danas se cekaju jos dva para.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Da ste postavili na forum sta razmisljate, mozda bi se neko javio sa dobrim tipom. Staro pravilo, od postavljanja listica "ja dobio, ja pao" nema nikakve koristi.