Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zasto se uopste na Milan kladiti ikad :lol:
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zbog imena ocigledno, domaci teren, sramota je ne odigrati dobro, ne znam, tesko je kladiti se na poraz u takvoj situaciji (prije tekme naravno) :)
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo za veceras malo:

    [​IMG]
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sto se nafula :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mozda se nekad i ubode nesto :D

    Ima li ko kakve tipove za veceras? :smt007
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Koji je ovo betting page opet? Meni samo bet365 odgovara radi paypala.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Svenskaspel.se druze moj, posvedilo se.

    Imaju neke zanimljive ponude, npr ako pogodis 8 utakmica mozes uplatiti 1kr i dobiti 500kr pa gore, zavisi koliko dobitaka bude. Ako dodas jos jedan dvoznak dupla ti se, znaci sa 4 dvoznaka ti dodje 16kr (3eura) a mozes - uz znanje dobiti i preko 200eura nekad, dijeli se recimo 2 miliona (velicina) a ako samo ti pogodis dobijas full amount, sto vas vise pogodi smanjuje se moguca dobit.

    Imaju ovavke sisteme i za 13 utakmica, tu budu puno veci iznosi jer je teze pogoditi ali ti za 16kr daju 7 dvoznaka. Cak ako pogodis samo 10 mozes dobiti nek iznos, sad ko se razumije u sisteme detaljnije to zna i bolje kakve su sanse i sl.

    Ja odigram sedmicno 2 listica, da ubijem dosadu, sta znas mozda nekad i uleti stogod :)
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma ja uplatim 200kr mjesecno i ganjam jackpot :) drömvinst

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ocigledno drzava hoce procent one sume koja se uplati putem interneta :D A bas je tesko zaobici zabranu...
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    [​IMG]


    danas odigrah tiket cekam jedan :D

    prijevremena isplata 94, sad se kontam dal da cekam zadnju tekmu za cjeli iznos...
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja bi na sigurno isao, velika je kvota 2.00 a velikih je i 94 (a Boga mi i 230KM)
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Prijevremeno ti to. :p
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    uzeh siguricu :D 94 markice :D

    taman sutra windstoper uzmem :D:D:D evo ii drugi tiket ide al manja suma :D (bezez uplatih bez razmisljanja) lol
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja bi te tukao sto si pogodio finih kvota i uplatio samo marku :D
    Ovo kad ubodes red bi bio da si dobar 500 :D
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma koliko ih je samo tako odigrao na marku + velike kvote, mislim da mu ni ovih 94 nece nadoknaditi. Ali je u sustini sve u tome da se covjek malo zabavi i da ima iscekivanje neko, halalim marku za taj osjecaj :)
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    New igram cesto, samo ligu prvaka, i eto kad mi igramo :)
    naravno sve markica, 1-2 tiketa max:)

    kladionicu ne mozes dobiti nego samo ovako na srecu il recimo 1 par i 100 maraka stavis :)

    Xtrage da sam stavio 10 maraka, pao bi na 7 od 8 :D:D:D
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kladil' se sta? Dal' ima ko iskusan da kakvu dojavu da da se obogatimo :'(

    Ja sedmicno odigram ovaj sistem

    pokit.org/get/?fe77c0b2476430551ee3f736a4d3a5c1.jpg

    Od 13 utakmica dobitni tiketi su oni koji pogode 13, 12, 11, 10. Ja igram sa 7 dvoznaka, ulaze se 16 kruna (~3,5 KM) a ako potrefis svih 13 bude i po 30-40-50-100.000 eura, ovisi koliko jos ljudi pogodi naravno. Uvijek je tu oko 30.000 eura, pa na vise, ako bas bude lagano kolo onda se spusti zestoko.

    12ke i 11ke cesto dobiju, dok 10tke rijetko kad, ili su veoma malene, jer ih ima puno.

    Sistem se igra tako sto se sumiraju uplate svih i onda se dijeli dobitak na one koji pogode, naravno da kladionica uzme sebi dio, ali posto je monopol, odnosno "drzava" drzi kladjenje u Svedskoj onda oni sebi uzimaju dio, al' haj, zanimljivo je.

    U spoileru je gore ovo kolo sto se igra, Engleska Premier + Championship se igra uvijek, pa hajmo malo tips :D :D

    Par puta sam pogodio, jednom dao zeni da ona odigra, 300e dobila, bolje nego ja ikad, ne moze covjek biti pametan kod ovih utakmica nikad. (Ako neko pogodi 13ku dijelimo pola pola :D )
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Raja se navukla na ono loto, niko se više na sport ne kladi. Kod nas su kladionice pune kao da se humanitarna dijeli. Svi život prokockaše na tom lotu.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jesul' to one kuglice sto idu svakih 10 minuta?

    Plava, zuta, brown, crna, crvena..?

    To je bilo popularno u Prijedoru kad sam bio prosle godine, ako je to taj loto tj.

    A ja pratim uvijek ove tekme, ima onaj multi-prenos pa mi zanimljivo, ne kladim se da opstanem niti se kladim da potrosim sve i prokockam, vise da ubijem vrijeme i gledam te tekme te navijam za nekog :D