Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja odigro 3 listica,na jednom vec pao,Cajasol izgubila od zadnjeg na tabeli koji do danas nije nikoga pobijedio,drugi listic je kombinacija iz ita,por,fra lige i treci listic city tott.x,chel liverpool x,newcastle west ham x

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Gdje tolike kvote dobijas ?
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa skoro svaka kladara U nas ima ovakve kvote ,premier,bet live..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  4. h2o

    h2o Aktivista

    @Zeleni, kvote su sa Bet at Home.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da usput pitam, koja je najpovoljnija online kladionica i kako ide to sa plaćanjem može li paypalom npr.? Gdje su najbolje ponude i kako dižeš keš kad pogodiš?
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Joj jesu dobre kvote,city tott x - 4.20 a u gdje sam ja odigrao to kvota 3.60 !!

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  7. becke

    becke Aktivista

    Mozes PayPal-om, Moneybookers-om, kreditnom/debitnom karticom, uplatom preko banke itd. Pregledaj samo limite kladionica koje te interesuju (minimalna uplata, minimalna isplata). Ja sam se do sad kladio u bet365, tu je minimalna uplata 5 eura, a minimalna isplata 10 eura. Vjerovatno ces morati proci i odredjeni proces verifikacije (kopija licne karte ili nesto slicno) prije prve isplate.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo da se i ja pretplatim na ovu temicu, nesto malo danas iz ponude:

    [​IMG]
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija


    Molim te reci mi dali je istina, kolega mi govori na bet365 uplatiš 100E, oni ti odmah daju 100 na račun, i ti svojih 100 možeš povući, a ostane ti njihovih 100, koje nemožeš povući dok minimalno 300E ne dobiješ (sa njihovim parama dakle)?
     
  10. becke

    becke Aktivista

    Iskreno ne znam, jer nisam uplacivao tolike iznose, a bilo mi bezveze koristiti bonus na desetak eura. Evo link pa prouci: http://www.bet365.com/extra/extra.aspx? ... countoffer
    Na kraju sam se haman i zeznuo jer koliko sam skontao vazi samo za prvi depozit, tako da mi propada. Doduse uvijek mogu otvoriti novi account ukoliko se ispostavi kao tacno. :)
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dobijes bonus ali ga ne mozes koristiti dok jednom ne obrnes ono uplaceno. A mozes ga isplacivati tek Kad 3 puta obrnes uplacenu lovu.
    Pa nisu s kruske pali. Ja sam prije heftu krenuo sa 10 eura i danas isplatio 100. Novi ram i kuler vec naruceni. S Tim da sam zijanio 20e na ovaj x sa celsi. Doduse juce ubodoh x arsenal fullham za 50e. I danas 30 da ce Dzeko dati go :)

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa javi nam jebemu misha da i mi te parove/par odigramo.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  13. h2o

    h2o Aktivista

    Evo za danas.

    [​IMG]
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Juce je bilo neizvjesno, nisam smio igrati, evo danasnje od mene:

    [​IMG]
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Padas na Milanu mozda ja big igrao X2..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    A i bio sam odigrao pa sam citao neke tipove i svi govore da Milan nece moci uzeti, haj znaj sta kako vise ne mozes nista znati :D
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pogodim 6 utakmica LP i padnem na hokeju, ne znam ni odkud na listicu :lol:
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Milan za 150-200 eura :( Uzas, jos ja igram cistog keca :D
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa i moj je brat isto okino na Milanu još je dosta raje igralo. Ne vidim zašto ste igrali jer kad Italijanima ne trebaju bodovi obično tu bude svega čak su i rezervisti igrali skori svi. Mada su bolji bili malo ali Zenit koji je zalutao u CL uze bodove.