Klikoo.ba - objasnjenje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tesla, Mar 3, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ali koja je ovo navlakuša, što ne mogu ja bidat cifru koju hoću ko u svakoj normalnoj aukciji?

    Nego se moram po fening ganjat gore dole i potrošit milion bidova.

    Što za ovaj monitor ne mogu odma roknut 50KM pa bujrum ko hoce neka ide vise.

    Samo glupi bosanci nasjedaju na ovako jeftine trikove :)
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    A ko ce onda platit monitor? :D Tih 50KM tvojih sigurno ga nece platit :)
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Covjek cudnih shvatanja.
    Niko ne radi da ne zaradi + ja nisam feninga potrosio pa imam nagrade u vrijednosti od 150 KM
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ne volim da se citiram, ali prije 4 stranice ja rekoh sta je u pitanju. Ali eto valjda neki ljudi moraju sami probati da bi se uvjerili :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne, oni trebaju dijeliti djaba artikle :roll:
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Evo monitor je placen vec 270KM, a 240 je normalna cijena. I ko zna dokle ce da ide. Vjerovatno ce ga platit 400KM i neko ce bit sretan sto ga je dobio za 8-9KM.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    hahaha, kako znaš koliko je love istreseno?
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ni ja nisam niti feninga potrošio već sam sa onih 5 dobio jednu stvarku, cca 50KM, niti namjeravam trošiti.

    Jutros sam prvi put ovo ozbiljnije krenuo pratiti. Mislio sam bar da bid asistent može biti vođen mojim rasponom cijene, a ne po fening gore. :smt003
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Pa ne znam dokle je sad dosla aukcija, ali bila je 5.40KM to jest 540 klikova * 0.5KM = 270KM. Od toga je 90% placenih i jedno 10% onih besplatnih jer vecina igra sa klik slugama, pa vjerovatno su platili licitacije.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    :D :D :D

    5,61 KM = 561 licitacija * 0,50 KM = 280 KM su do sada u licitacijama platili monitor.

    Uzmi da je od toga sigurno 50tak licitacija besplatnih tako da su ga opet otplatili. Ocigledno ne shvatas kako radi ovaj sistem, ali polako.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hvala na objašnjenju, majku im lopovsku, velim tek sam danas ovo otvorio i pokupio sa 5 besplatnih tu logitech tastaturu.

    I tek sad vidim kolika je cijena bidova lol :)
     
  12. selvin

    selvin Moderator

  13. becke

    becke Aktivista

    Samo je bilo pitanje vremena kad ce se pronaci sajt koji su kopirali. :D
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa normalno, nije ovo izmislio pametni bosanac, već je kopirao zapad. :smt003
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ima jos tona site-ova sa ovim "dizajnom", klasicni template tipa pik, dernek, itd. Pa ce kasnije izaci u novinama, kako su godinama razvijali sopstveni cms, kao sto su dernekovci i pikovci govorili.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Haha, isto što i ja razvijam svoje wordpress teme za amerikance :)
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    A nisu prvi, niti su zadnji. Jedno vrijeme su hit bile reverse auctions. Sada je ovo.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ruka mi ostade na zavrseno nisam htio stisnuti, koji kloc! A cekam kad ce izgubiti bidove.. jaoooo
     
  19. exwizzard

    exwizzard Komšija

  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma