Klikoo.ba - objasnjenje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tesla, Mar 3, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja u talu sa jaranom igrao, dobili smo one male Philips zvucnike za iPod / iPhone neki dan, trknem sutra do banke da uplatim pa da vidimo koliko im treba da stignu. Al ispucao sam sve licitacije sto sam imao, odustajem ja od ovog. Ovdje se jedino moze dobit ako si EXTRA sretan ili ako kupis za 500 KM licitacija (1.500 bidova) pa igras npr. na iPhone 4 i veoma su velike sanse da ces ga za te pare i dobiti. Rizik je tu, pa ko voli nek izvoli :)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A šta misliš možda je i ova stranica SCAM kao i sijaset istih.

    Na SCAM smatram aukcije za nagrade 500+KM vrijednosti, čitaj na tim aukcijama imaju svoje ljude/botove.

    A možda i šalju ovu siću.
     
  3. metallac

    metallac Aktivista

    Čitao sam o ovome prije par mjeseci na hrvatskim sajtovima i ljudi su zaključili da je scam.... Šta sada i dalje klikćete ko pomanitali, sačekajte da vidite hoće li neko nešto dobiti ( a ne vjerujem da hoće)
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ja vam prije par stranica napisa da vam Administratori sajta bidaju aukcije i dizu cijene, a nitko haman ni ne procita komentar. Imam ja jarana uua Austriji koji je partner na identicnom sajtu ... tak da se ne sikirajte zarade oni na svakom artiklu :) cak i onome koji ode za 0.2 KM no sikiriki uvezani su to sistemi ....
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Meni je fen stigao, nije da je "nesto veliko" ali je stigao, sad da li je "scam" ili nije to me apsulutno vise i ne zanima, cekam da mi dodje i druga nagrada sto sam osovjio pa cu javiti (ova druga je malo skuplja 100KM +).

    Sa klikom sam zavrsio kad sam ispucao sve besplatne (+ osvojenih 20 klikova) klikove i stranicu vise niti palim.

    // Da napomenem da je za fen trebalo 7-10 dana samo da mi posalju.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja i zaboravio na ovo, kad jutros dođe logitech tastatura. :)

    Evo pogledah moje poruke, aukcija zavrsena 9. marta, a danas dostavljena.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jel te tko zvao na telefon prije toga?

    Mene su za jedan proizvod zvali a za drugi nisu nikad i pise "ne placeno" i ja saljem 3 mail-a i nista mi ne odgovaraju, ljepota. :)

    Ovaj drugi je 120KM vrijednosti pa mi drazi od fena :)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Niko me nikad nije zvao.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

  10. reni90

    reni90 Aktivista

    ja ne mogu da se registrujem
    nisam dobio mail da portvrdim registraciju u junk mails ga nema
     
  11. reni90

    reni90 Aktivista

    evo proradil je nego sta sad koji je fazon
    kako je najbolje ovo raditi
    skonto sam kako funkcionise ali nije ovo toliko popularno jos mozda se mozemo dog ev ja cu ovo uzeti nemojte bidatina to ja cu ovo i sve tako :D
     
  12. reni90

    reni90 Aktivista

    e ne kontam ovo mora da je neka caka lik ipod touch uzeo za nesto feninga tamo pise kako to moze?
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ono sto sam malo igrao za djaba, svi cekaju zadnje dvije sekunde, server im zalaga, ping skoci u trenutku i niko ne licitira. Eh sad jesu to tehnicki problem ili vuku narod za nos za ove skuplje stvari..
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    100% vuku narod za nos što se tiče vrijednijih stvari.

    Dijele ono do 50tak KM. Ja dobih tastaturu.
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Scepaj... :D

    Nego dobio sam na klikoo (mislim stigla je) nagrada u vrijednosti 100+ KM tako da nije sve sareno lagalo :)
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kad neko od raje digne laptop, iphone i sl tek cu tada vjerovat. I ja sam dobio neku glupost.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nije da branim nekog ili samu stranicu ali vec par puta prozivas zbog gluposti, da li imas nekih problema ili tesko shvatas stvari?

    Sta bi tek rekao da neko od raje fakat digne 1000+ KM vrijednu stvar, da je i on dio tog ludila?

    Skuliraj se brate, nije sve u postovima...
     
  19. Chaba

    Chaba Guest

    Probao scepaj.ba i za onih pet besplatnih cepova osvojio eksterni HDD... jos nije stigao ali javim kad stigne :)
     
  20. apdejt

    apdejt Overclocker

    Sada ce ovo ko gljive poslje kise.