Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Krenuo gledati Marco Polo, svidio mi se trailer i zaletim se. Za sada jako dobra (7 ep odgledao), imaju 2 sezone cini mi se. Preporuke.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Stranger Things... bio sam skeptican, jer glumi Winona Ryder, jedna od gorih propalih glumica. Ali, i pored nje, serija je odlicna. Casting djece je savrsen.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledah prvu sezonu nahajpane Stranger Things. Kvalitetna serija, nema sta. Netflix rastura. Ovaj princip gdje puste sve epizode cijele sezone je zlata vrijedan. Gluma, kasting, muzika pogotovo.. stvarno su pogodili. Cak malo vuce i na Spilberga.

    Ali brate cijela tema je generička, predvidiva i tanka. Milion serija/filmova sa slicninom bajkovitom radnjom. Da je malo supltilnije odradjeno, nesto kao horor mozda, bilo bi bolje. Mislim da cu preskociti S2 kao sto sam i sa Wayward Pines.

    Sagledao sma prvu epizodu cisto da vidim nesto kvalitetno kako treba ali mi se vec od 3-4 epizode nije svidjela prica. Ima dosta neobjašnjenih stvari preko kojih su samo presli.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jos jedna preporuka za Marca Pola, odlicna serija za razliku od meni dosadne House of Cards iako sam dogurao i tu do S01E09.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  6. ming

    ming Veteran foruma

    Stranger Things, dobra serija, pogotovo za ljubitelje synthwavea. Prve dvije, tri epizode malo traljave, ok je poslije.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Super je S. Things, baš su potrefili onaj '80s "vibe".
     
  8. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    The Night Manager i The Night Of takodjer nisu lose od novijih :)
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Poceo gledati Silicon Valley, preporuci mi prijatelj, extra mi je pravo, a i Mr.Robot mi je dobar. Ganjam takve stvari, ne znam ima li jos kakva na taj fazon :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Halt and Catch Fire ako već nisi pratio.. Ove što spominješ su već kategorija teškog mainstreama :)
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mr. Robot onako vala, kao Dexter u cyber svijetu. Ista naracija, hladan tip, bori se protiv nepravde. Dok sam Stranger Things u cugu odgledao

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: RE: Re: Koje serije pratite?

    Hvala na preporuci, izgleda mi zanimljivo :)

    Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Power sve preporuke, meni je sjela samo tako, beton betona


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Ne stoji bas najbolje po Metacriticu. Jos neko da je gledao?
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni je sjela bas fino, ne mora znaciti da ce se nekom drugom svidjeti :D
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Power, meni je isto dobra serija, bar za moj ukus :)
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja, imal neki programcic na tel da se mogu pratit serije i to, al da je dobar, ja nekih smeca instalirao pola serija nemaju >D
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Showbox je meni odlican. Mozes i streamat i skinuti, pa odgledati. Jos nisam imao problema.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Marca Pola sagledao beton serija ko voli ovako nesto malo historijski lafo fakti a vecina fikcija al sve u svemu interesantno.

    Sagledao 4-5 prvih epizoda Stranger Things i osim one dobre Milf (ne Winona ona druga) serija mi je nako meeh dobra atmosfera al nekako previse tinejdzerski. Haman cu odustati kao i sto sam odustao od HOC.

    Ceka se sad Narcos kroz koji dan.