Koji 5.1 sistem ?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Jalle, Dec 8, 2012.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Drug nemoj lupetati gluposti... Z906 su, iako racunarski zvucnici, predobri. Imaju dosta konekcija, vrlo su robusni i neobicni, a i kvaliteta zvuka je PRE DO BRA. Nemaju bezvehe THX cert. a i za cijenu od nekih 500KM o njima treba dobro razmisliti :smile:

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Zao mi sto izbrisah PM, al Nani se kleo u njih do milje :) bHd i Juka su ih culi kod mene i mislim da su i oni ostali impresionirani jacinom i cistocom zvuka.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Prvo govorio sam o Z5500, a drugo ne govorim o kvaliteti zvuka vec o mogucnostima AV receivera kao switch boxova.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Ti jedini ovdje lupetas, racunarski zvucnici, i hi-fi to je vic nista drugo, bilo koji reciver srednje klase sa kompletom solidnih zvucnika je bolje rjesenje, z5500 je mogao da radi ok. u manjim sobama, ali to nije hifi nego samo bolji racunarski komplet, i nista vise.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jesi li kada imao priliku slušati i zezati se sa Z906?
    Gledati blu-ray film pa upaliti neku konzolu pa poslije toga čak pogledati neki TV kanal? Ako jesi a i dalje tvrdis da su neki mid-range AV receiveri sa zvučnicima kvalitetniji i bolji onda mi, molim te, reci koji su to modeli da znam. Nemoj zaboraviti na THX cert...
    Pripazi i na cijenu :smile:

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Nisam, ali zato sto su moji zadnji zvucnici skuplji, i bolji od ovoga, a prednje i da nespominjem.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    @JVC
    Sjedi, jedan.
    Tema je da se čovjeku preporuči ne tako skup sistem koji je dobar, a ne da se neko ku*či kakav sistem ima kod kuće, niti da se pljuje po nečemu a da se uopšte nema iskustva o istom.

    @Jalla
    Ako si u prilici kupi si Z906, nečeš se pokajati ni ako uzmeš polovan (bio je na forumu). Pitanje je samo da li će ti odgovarati izgledom ali zato imaš Google.

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Nije stvar cijene nego price kako ubijaju zvukom i sl. gluposti to su kompjuterski zvucnici i nista vise.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Drug ozbiljno... Za tu lovu sistem otkida... Pitaj Vedu i Nanija...

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Treba svakog banovat ko god se krene kurcit po forumu sta ima i koliko je platio. Mozda kompjuterski, ali su sigurno najbolji te vrste, i sasvim dovoljni za filmove i igre.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Haj koliko si ih platio, bas me zanima? :mrgreen:
     
  12. Almir

    Almir Komšija

    I mene interesuje koji av resiver & zvučnici bi bili ok? nek je i malo skuplje od logitecha? a šta bi bilo u rangu tog setupa sa logitechom?
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Sve. Napisao sam gore koji receiveri a za zvucnike bilo koji od Jamo ako se mogu nabaviti, Yamaha 333 ili 555 serije.
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Yamaha je drama... I meni su se svidjeli pravo ali su cijenom haman kao Bose (mislim na komplet sistem)

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  15. techton

    techton Aktivista

    S tim da siju bose uzduz i poprijeko, jedino je bose estetski ljepsi

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
     
  16. nenolik

    nenolik Novi član

    Ljudi, znali ko gdje ima da se kupi ovo kucno kino BDV-N890W

    ??
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    gdje se može nabaviti ovaj VSX-322-K, da krenem od av resivera :)
     
  18. nenolik

    nenolik Novi član

    napokon nasao sam ga yayyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! awesome
     
  19. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Zna li ko gdje sve u BiH ima kupiti zvucnika za kucno kino malo renomiranijih marki tipa Onkyo, Kef, B&W i sl., ako tako sta ima kod nas, ali da su prednji visoki samostojeci?
     
  20. black

    black Komšija

    Imam ponudu da kupim Pioneer VSX-321-K-P za 190 sa dostavom , gradjom je slican VSX-322.Brine me sto su mi zvucnici 4 ohma a resiver 6 ohma i sub mi je pasivan.Da li bi se resiver pregrijavao?