Koji DVD/RW kupiti?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by ming, Apr 26, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A Samsung? ;)
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Pa nije bas ni on neka sreca, ali za nas standard moze proci.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    LG ima slican fazon kao i Samsung sto se tice raznovrsnosti, jesu slabiji u nekim oblastima, ali su i u nekim bolji.. :)
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Koreja je sve to. :lol:
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Neka neko proba preslusati CD sa MP3 muzikom pogotovo rasporedenom u par foldera na samsung DVD-u pa ce psovati i koreju i pola svijeta, tacno je da je LG u nekim oblastima bolji od samsunga cak mi ima za dosta stvari bolji dizajn.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    LG je nula za Samsung. LG radi dosta toga, ali nisu ni blizu Samsungu...
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Zasto onda imas njihov monitor i dvd-rw? :D
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Zato sto nevalja. :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ovdje se ne radi o tome. Kazem da je Samsung daleko veca zvjerka od LG-ja, i da, imaju bitno veci spektar proizvoda.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    To je tacno ali ima i LG odlicnih stvari, isto tako ima i samsung smeca nevidenog, (Provjereno na 2 DVD playera jednom LCD televizoru, i jednom DVD stacionarnom snimacu)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tu su oni negdje, imaju dobrih stvari, ali nista vrhunsko. Sve nekakav prosjek i u tehnickom i u dizajnerskom pogledu. A Asusu je vrijeme bilo da okaci optiku o klin. :lol:
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    LG ima ponajbolje optikanere, Samsung ponajbolje diskove. Eto cisto primjera radi.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Oba imaju solidne monitore :)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo bih LG klimu i Samsung frizider, i to je to. Za optiku imam Nec i Plextor, a za diskove WD. :mrgreen:
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    A Sony sve ostalo? :p
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Ne sve, ima nesto i od Panasonic-a :)
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jebiga Baha, kud spomenu Plextora, sad ide pljuvacina.

    Danasnji Plextor je rebrandirani LiteOn, karanana dakle. Davno su prosla ta vremena kad je Plextor nesto vrijedio.

    Sto se klime tice, LG klime su od svih "brand" klima ubjedljivo najgore. :smt003
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Al' bi meni hebga jedino ona "kockasta" artcool (ili kako se vec zove) jedino odgovarala u sobi. :smt003
    Sony "sve ostalo" moze osim auto ozvucenja, muzickih "stubova" i zvucnika. LG optiku nakon 4 (slovima: "cetiri") crknuta komada ne bih vise nikad. :eek:
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Mislim da grijesis jer nije LiteOn nego NEC barem ovi PX-800 i sl.
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Po toj logici ja sony nebih ni priglavke jer ubjedljivo najvise mi je Sony tehnike pocrkalo, losi su im DVD Playeri, DVD Recorderi, Hi-Fi oprema dubre itd.