Koluma

Discussion in 'Generalna diskusija' started by smith, Apr 23, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ante

    Ante Aktivista

    ne postoji visi i nizi nivo glazbe :roll: :?: :!:
    znaci tebi je recimo tupac i recimo hrvatski metroseksualac reper stoka ista stvar, ista kvaliteta, isti nivo?
    sex pistolsi i green day?
    micheal jackson (kojeg mrzim al cinjenica je da radi najvkalitetniji pop) i britney spears?
    ozzy osbourne i kelly osbourne?
    scooter i DJ Krmak?( :D )

    nizi i visi nivo glazbe itekako postoji, neznam sta ti tu ne shvacas?
     
  2. smith

    smith Aktivista

    susaj "nizi" i "visi" nivo glazbe NE POSTOJI!...jedno je kvalitet glazbe a drugo je nizi i visi nivo.Te stvari su samo kvalitet klazbe ali ako si ti mislio pod kvalitetom nizi i visi nivo,kako onda mozes poredit hip-hop i sta ja znam neku drugu vrstu muzike....to je nemoguce to je jedino stvar ukusa.A nizi i visi nivo u muzici ne postoji,toliko da znas
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sulu brisi ovo. Danas mi je dosta sto je Shumi pobjedio, jos mi samo ovo treba :evil: :evil:

    I topic nikako nije vezan za tematiku site-a, tako da...
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Da zakljucimo raspravu, recenzija/kolumna je odlicna, udara u srz San Andreasa, dotice se problema plitke omletine danas, a hip-hop nije muzika nego *zvuk* (slican zvuku udaranja sjekirom u drvo) popracen nekim pozerskim tekstom 8)

    Pojedinci sto onako divljacki reaguju na ovako fin tekst su... erm... iskompleksirani? 8)

    I usput, jel kome palo na pamet da autor teksta u neprofitabilnoj kolumni/recenziji na internetu moze pisat sta hoce i da se ne mora citav svijet slozit sa njim?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    u prvi mah sam pomislio da je eventualna reakcija na nesto od naseg sadrzaja, no mislim da je rasprava, ako je uopce trebalo biti (jer ja nikad ne bih objavio ovo na bilo cemu ozbiljnom), trebala da se odrzi na mjestu gdje je to i objavljeno, dakle, ga.com.ba ..
     
Thread Status:
Not open for further replies.