Kupovina slušalica

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by metallac, Dec 11, 2010.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Još da nije te poštarine iz Geleneca, možda bi se i kupile ove sluške :) Ima li se negdje drugo ovo nabaviti?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala. Neplanski kupujem pa mozda i njih zgrabim samo mi je 30% cijene dostava na njih.. brrr...

    EDIT: Pretekao si me. Bas to pisem. Ima ona radnja na kraju školske ulice. Cini mi se da oni nesto hendlaju sa Genelecom. Ako se ne varam, Pionir mi je to spomenuo. Pa bi se kao mogla izbjeci dostava.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Daj screen. Nema na listi pod ovim nazivom:

    [​IMG]
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A glupa im stranica, neda link diretno na artikal. Uglavnom pod Periferijom - Headsetovi - na prvoj listi artikala cetvrti odozdo je HS-G500V, sifra 107777. Ili u search pod head setovi kucaj samo G500V.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Cim si spomenuo u prvom postu potrazio sam kod njih i nije bilo. Tek sada kada kucam u pretragu izbaci. Hvala drug, javim kad' ih zbavim
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zna li neko neke slusalice koje su dobre za mobitele/mp3 playere,one male (in ear) sa solidnim basom i da daju dobar zvuk iz mobitela koji nema u sebi neko pojacalo,da poprave zvuk a da naravno nisu skupe
    20-30 KM,mogle bi i polovne ali od nekog pouzdanog :)

    neki dan htio da kupim,neke energy,usminkane pravo,alumijum,ovo ono,kad ih ubaci umob,zvuk se skoro i ne cuje,sranje zivo a i kablo je izradjeno od pletenog materijala,nije guma,ja mislio to nesto dobro a ono zesci fus ,cijena im 15 KM
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    To sto tebi treba IMHO ne mozes naci ni za 50KM. EP630 jesam uzeo za 30KM ali su kod nas mislim 70KM. Pokusaj naci jeftinije.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    je li mislis na creative EP630 ?

    de mi reci kako si zadovoljan njima,kakav je zvuk,bas ?
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Eno ti na thehutu Sony i Philips slušalice ove male od 5-6 eur.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Imam Creative EP630 2+ godine ako se ne varam. Meni su dobre mada moras znati da zavisi i od playera. Bass je super. Znaci i srednji i visoki i bass tonovi su prisutni. Upravo ih koristim na PC-u. Recimo da su bolje nego one walkmanove slusalica sto su dolazile uz W seriju Sony Ericsson telefone tamo nekada uz W800, W810 itd. Imam ja jos jedne walkmanove sto su dosle uz W200. Slusalice su bas ultrabass ali mislim da su na dijelu srednjih i visokih tonova EP630 bolje.

    Pazi na online kupovinu i lažnjake. Npr originalne imaju gumice matirane a ne da se cakle, prsten na srebrenom dijelu nije na sredini kod originala. Deblja zastita kroz koju ide kabl na kraju slušalice je gumiran a ne plasticni i slicno.

    Da. .ako hoces mogu potraziti ove walkmanove pa da ti prodam ali su one kratke. Trebao bi ti neki produzni 3.5mm kabl ..na jednom kraju muski a na drugom zenski izlaz.

    Ne znam model ali ovako izgledaju:

    [​IMG]
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imam ja slusalice,nokijine org.sa telefona nokia 5800 XM,na tom telefonu razvaljuju,ustimane su za njega dok je na ovom sad telefonu slabije ali i dalje su funkcionalne i dobro pjevaju

    ali sam kontao neke sa malo vise basa za male pare,ali to bas i nema izgleda :D
    pa vidjeti cu hocu li sada sta kupivati,imam ponudu za ove creativ 630
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja vec trece slusalice potrgao. Zapne kablo negdje, obicno pod stolicu i vremenom oslabi kontakt, a imao sam nekad davno bezicne ali mi pegla bilo stalno puniti baterije :roll:
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Olabavio mikrofon od G930 prosle sedmice, poslao u cetvrtak, 6 dana poslje, nove na posti. Svaka cast Logitech.

    [​IMG]
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni se pomalo kao dere kabal(ali samo onaj platneni prvi dio,zice normala) kod G35..Sta raditi ? :) Do sada sam lijepio izolir trakom ali glupo to raditi sa ovim sluskama..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam uzeo prošle godine nekakve ACME sluške HH03

    [​IMG]

    bile u uni expertu 20 i kusur maraka. Nisu loše kvalitetna izrada i ok zvuk za te pare evo ih i sad ko nove. Mada je crnjak što nema mic koji sam naručio preko ebaya za dolar za team speak za bf. Imam želju da uzmem sennheiser nešto iz hd serije a to ću ako postanem milioner :D
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Philips SHP2000 slusalice beton! Jest da se usi malo ugriju nakon duzeg koristenja, ali i zvuk i bass su jako dobri (barem za mene) :)
     
  20. kio

    kio Komšija

    Koristim Sony MRD-V150, nisu lose. Za muziku dobre, a i za muzicku produkciju dobre kao monitoring :D