Kupovina volana

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Triforce, Mar 16, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    To ti je tako pa ti vidi, tebi sigurno nikada nije ni trebala kontra jer vozis staticno i ganjas samo idealnu putanju, sto je meni dosadno. Probati g25 u RBRally i sve ce biti jasno. Volan se jednostavno sporo vraca i ako pokusas ti da ga okrenes brze u kontru osjetis otpor jer je ff spor. Dok je t500 rs dovoljno samo pustiti i nema potrebe ubrzavati kontru, jednostavno veoma brz ff.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    To neka ti bude domaca zadaca veceras :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    RB je arkada koje je vrijeme pregazilo. Ko kupuje volan od toliko love da vozi RB? Ne postoji simulacija vrijedna spomena gdje ne možeš opalit kontru, ja je nisam vidio. Ja ne vozim statično, kontru naravno pucam non stop duž čitavog zavoja moraš radit volanom, to što pričaš su čiste gluposti. t500 sam samo na GT5 probao i nisam primjetio neku razliku u odnosu na G25. Bolji je malo, lakši, ali definitivno ništa spektakularno.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jao koja izvala da je RBRally arkada ahahahha, sve si reko :D. Do danas nema relija sa boljom i vjernijom fizikom, jedino ako gledas grafiku u igrama :D. A probao si ga na "simulaciji" GT5 :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema jer nema ni WRC igre kvalitetne od tada, a kamo neke da fura simulaciju. GT5 je smeće od igre, ali nije toliko da ne možeš volan probat da vidiš o čemu se radi. Nemam se namjeru više s tobom prepirat. Mislim da imam više virtualnih kilometara nego što si ih ti napravio sa svojim autom, a od tog RB nisi nikad ništa ni probao. Jednom sam ti dao onaj porsche mod, mislim da si se samo vrtio po stazi.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ne pricam o volanu sa kojem ces brze vrijeme imati, ja sam na gamepadu uvijek imao brze vrijeme neg sa volanom (u pola sekunde analog gurnem u stranu, dok mi sa volanom treba 3x duze), nego govorim o samom osjecaju voznje :)
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa u to me i jeste stvar. Da voziš kvalitetnu igru osta bi bez guma u dva kruga. Ovo što DMR lupa su stvarno provale.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ja sam pricao u vezi vremena. Sto se tice gamepada bit ces brzi u nekoj igri koja je ili arkada ili simulacija sa ukljucenim asistencijama. Probaj RBR sa gamepadom pa ces vidjeti, prvi jarak tvoj :)
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sad si i mene zainteresovao koji je to profi volan bez FF-a. I ne, necu na PM odgovor. :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd ko otkrije u narednih 7 dana svaka mu cast!!! :D
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da ne muljas nesto rekao bi, ovako nije vrijedno gubiti vrijeme...
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd onda samo zadatak za Hakera :D
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    I mene sada zanima. :mrgreen:
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ne pratim volane, davno sam imao neki volan, imao je FF.

    Ali znam da se raja opasno lozi na ff, tj. ovi sto ozbiljno voze.

    Doduse vozio sam i G25 u plus.ba radnji jednom, prejebena stvar, steta nemam prostora za njega.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  17. black

    black Komšija

  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja prodadoh G25 za 500 KM prije par mjeseci, a kupio za 450 prije 4-5 godina :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam ga imao podavno, a kupih ga opet prije 3 dana za 300 KM.

    Project CARS gori, prava steta sto sam im donirao svega 10 USD, sad ne primaju dodatne donacije pa mi je masa auta i staza zakljucano jos uvijek.

    Raja se lozi da je GTR2 simulacija, sve assist na off i igra i dalje meni poput igracke. Od svega sto sam igrao, Forza 4 i dalje ima najbolju fiziku, E92 M3 stisni u prvoj ili drugoj brzini i zagarantovano je okretanje, 450 konja na zadnjoj osovini. GTR2 i slicne - isto NFS naspram nje :)