1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Neam pojma i ja govorim u grubo :) heheh 700-800 KM jest koja marka stotica :) hehe, dobar je on ali uzmi taj što si naveo ako je jeftin
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    testo da ce mi ih dati , da igdje postoji nasao bih .. jedino gdje ga ima jeste NTCHS no oni nemaju online stranicu osim za dilere koji moraju da se logguju da bi mogli da gledaju cijene i specifikacije odredjenog hardware-a... totalno neprofesionalnno iako ista firma ima MPC shop
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    eh onda put pod noge i obilazit dućane.
     
  4. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Znao sam ja u NTCHS-u čovjeka što radi u Veleprodaji ja mislim Emir se zove dao mi jaran njegov broj, ali eto sad nemam taj broj, dao bi ti momak za VPC cijenu ili je Emir tako je nešta nisam sa njim pričao! Vidi kod Mercatora u Sarajevu!
     
  5. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    tako ce i biti u narednih par dana cu da obidjem sve moguce pa cu onda da sjednem i fino ramislim sta cu i kako cu :)
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Pa eto tako i uradi!
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    javi dojmove kad sve isprobaš.
     
  8. Barba2

    Barba2 Novi član

    Sony

    Uzmi u razmatranje Sony VAIO, ja koristim FX-805 oko 3 godine, ekran
    je odličan i apsolutno nikakvih problema nisam imao. Igre su problematićne- koliko para toliko muzike.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    vaio je preskup za ono što nudi. daleko od toga da je loš, ali mu je loš omjer uloženo/dobiveno.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    fejza: (slucajno se sjetitih) ako trazis kakav toshiba laptop ala u syss-a, imam ja jednu opciju preko tipa sto sam uvozi toshibu, ima dobru ponudu i cijenu, a mislim da je cak i garancija regularna pa mi se javi na msn ako tako nesto trazis
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ne može on ovih dana pročitati ovo nema neta, uvodi kablovski :idea: izvinjajem se zbog spama, nikad više, al' nek' znate :smt001
     
  12. Vucko

    Vucko Novi član

    Eh sad ne znam kako to mozete reci covjeku koji zeli da kupi laptop, da se osloni na platformu Centrino, nista nemam pritiv nje ali jednostavno ako se momak zeli malo poigrati Centrino nije bas za to...
    Ali za ostale stvari je ok, pogotovo sto se tice trajanja baterije... :twisted: :twisted:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Malo zastario topic, al nema veze. Ako ce se igrati, onda ima AlienWare sa desktop P4 procesorom, i Mobile X800XT grafikom, za sve ostalo Centrino je zakon.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    pa u sustini sonoma + dobra grafa = jede malu djecu
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moze i tako. :wink:
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    pronađi koji test dothana (koji je slabiji od sonome)... da ti uštedim vrijeme... ovo iz mog siga ~preskot 3.2 u doom-u 3, pravo slabo :?
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ma laptop treba da bude T.T.I.D.M.T technology TM.

    Tanak.Tih.I.Da.Malo.Troshi- :mrgreen: ko bih slushao navece u krevetu brujanje josh i vibacije.
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    zato ga spustiš na 600mhz i ventilator se ne pali, a još uvijek si brži od celerona :D