LG KP500 Cookie

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Đole, Jan 11, 2010.

  1. Đole

    Đole Novi član

    zanimaju me vaša iskustva sa navedenim mobitelom, meni se zaista pravo sviđa i planiram ga sutra kupiti.

    Hvala puno
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Glup, spor, neznam ni ja imao sam priliku jednom uzet u ruke. Sranje telefon po mom mišljenju bolje skupit para pa uzet neki bolji. Pogotovo ako si naviknut na tipke onda ce te nervirat jer sav nekakav spor. :x I njegov tač skrin i poređenju sa mojim 5800XM ko nebo i zemlja. Ako ti se vec uzima fensi telefon sa tim dzidzama skupi para za nesto bolje :smt006
     
  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Touch screen za 200 KM to ti sve govori koliko je dobar :wink: Ako hoces nesto fency, da je touch a da valja cemu, onda budi spreman izvdojiti 4 puta vise :D
     
  4. Venom

    Venom Aktivista

    Ako vec nemas veci budjet, Samsung S5230 Star je mnogo bolji izbor za iste pare.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    o tom telefonu sam čuo sve najgore.
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    3 put sam ga uzeo u ruke od razlicitih vlasnika, i 3 put sam dobio isti shitty feeling. Zaobidji ga u sirokom luku. Ako vec inzistiras na ts telefonu, a brijes da je kvalitetan, preporucujem ti Sony Ericsson P1i koji i sam koristim, i nisam boljeg telefona dosad imao (osim P990i kojeg sam takodjer imao prije ovog).
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Malo ste previse popljuvali mobitel. Sa obzirom na cijenu, i ne moze se ocekivat neko tehnicko cudo, i super touch, i more pixela, al za te pare je fin. Dobro lezi u ruci (nije najmanji a relativno je lahak), konstrukcija se cini izdrzljiva, snalazenje po menijima je jednostavno. Ja sa touchscreenom nisam imao nekih osjetnih zamjerki, nije najbrzi al ako sam mogo crtat fine crteze u onim notesima (sto radim na svakom mobu sa touchscreenom :D ) nije ni toliko spor. Pipe igra je super za ubit vrijeme u busu. Home screen je isto fin i podesiv, mogu se dva imat, te ne vidim zasto neko ko ne trazi puno od mobitela, a opet bi da bude kolko-tolko lijep, da nije "klasican", prilicno koristan sa vecinom funkcija koje i ostali mobiteli imaju, sa relativno malom cijenom, ne bi isao na ovaj mob.

    Jedino sto sam ga vidjao samo kod cura :)
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam se igro 10ak min s njim i uzas je telefon. Spor, kad hocu pjesmu da izaberem npr, svaki put moram sacekat par sekundi da odledi, pa presalta. Touchscreen neprecizan totalno, barem poslije NDS. Svaki put nabadam onaj slajder. Ne do bog zurbe kakve s tim mobom.
     
  9. Đole

    Đole Novi član

    Kakva je razlika izmedju kp500 i kp502? nije valjda samo u one 3 tipke ? :O

    imao sam priliku da se upoznam s tim fonom(kp500), i za to kratko vrijeme imam samo lijepe utiske, i po meni je prilično "smooth".
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Slajder zna bit problem ako je sa prstom (a vecinom je tako). Meni se nije nijednom zaledio nijedan primjerak, ni u music playeru.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ja sam bio zagrijan za telefon ali su me odgovorili od njega. posudio sam ga malo od jarana i mogu reći da je solidan telefon za te pare, fino izgleda, lijepi meniji, kamera nije nešto naročito ali i ona čisto solidna jedino mi je telefo brzo dosadio u odnosu na mnogo bolju xm5800 koja je doduše i mnogo skuplja.
     
  12. Đole

    Đole Novi član

    ma ja sam već naručio, prvo sam naručio kp500 i valjda tog nema i prodavačica rekla da će mi stići kp502?

    kakva je razlika između ta 2 fona?
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Đole

    Đole Novi član

    ma skoro nikakva razlika, ja sam jedino primjetio po fizičkom izgledu ove 3 prednje tipke.
    hvala
     
  15. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Nakon korištenja iPhona ne mogu reci nista pozitivno o ovom KP500 osim što će nekim imati fancy izgled.

    Pošto mi i nismo nešto posebno upoznati sa tim nekim novim touchscreen telefonima vecini ce i KP500 biti dovoljan.
    Ne mogu nabrojati na prste koliko puta su me prijatelji pitali "jel ti to kuki", a meni u ruci iPhone.
    Mislim da je zbog cijene ovaj telefon dosta stekao na popularnosti...ispadne kao jedini touchscreen u Bosni :mrgreen:
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Taj telefon osim fensi izgleda, nema sta posebno ponuditi.
     
  17. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Shity telefon. Radjen od reciklirane ili ti ga eko plastike. Imas osjecaj da ce ti se istopit po ruci a kao ti je ruka imalo znojna ili topla ostavlja crne tragove. Touch cisti shit imao sam prilike igrat se sa jednim citav dan i bas je los touch recimo Samsung F480 iako nije neki mobitel ima puno bolji screen. Dalje beskoristna kamera posebno bez blica i tu je jos mali milion nedostataka. Sve u svemu epic fail telefon.

    Radije LG viewty polovan uzmi, on mi se cini kao malo bolji fon barem po touch screen, kameri, blicu jer sam imao priliku i njega koristiti ;)