"Lozionicke" MP3

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Apr 10, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemamo temu za gay bendove.
     
  2. :wink:
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima li sta pederßko u pjesmi?

    a opet ne kontam, mnogi govore za su geyevi, a ovaj glavni ozenjen ima dvoje djece
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    "Lozionicke" MP3

    Hehe lol :D
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije pjesma gay, nego cijeli bend. Da je ovo forum za preporuku laka na za nokte, farbe i frizure za kosu onda bi ovaj bend bio na pravom mjestu. :D
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    eh sad, pa tema je o pjesmama valjda, a ne o bendovima i ko je kakav, nije sad da branim gay populaciju, al nema smisla ici u detalje
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Ako se ti ložiš na Take That, onda bih te zamolio da ne slušaš ovu moju da ne bi slučajno dobio srčani ;





    Machinima napravila video iz WOW-a.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije tema o pjesmama, nego o pjesmama koje podižu adrenalin. Ne piše ti džaba "Ložioničke" ;) Nećeš sad ovdje ubacit Spice Girls i reći da je tema o pjesmama...
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Davno se tema pretvorila u postanje random metal pjesama, svaka ista :mrgreen: Samo prvih par stranica ima smisla :D
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    glupost, postavio pjesmu, odmah znaci lozim se na take that, znaci, da u buduce stavljam samo one od gunsnrosesa, iron maidena, i ostalih satanistickih bendova

    pjesmu sam prvenstveno postavio, zbog refrena kad publika pjeva "we can rule the world", inace nebih postavio video s live koncerta, imali jos ko da se javi, pa da koju pametnu prozbori?

    no necemu vise o tome

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pročitaj ponovo šta sam napisao, pa nećeš imati tih pogrešnih predstava koje si naveo u svom postu. Meni lično svejedno šta ćeš postavit, ionako nijednu neću ni pokrenut, a kamo li poslušat (nema veze s tobom, općenito). Samo ti govorim šta je smisao teme.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Promjenite ime teme. Mislim da se loži jedan clan ovoga foruma na sta se ja ložim, odnosno, ako ti se ne svidja pjesma, ne mora znaciti da se Spaha ne lozi na istu i da se ne naježi. Na kraju raspravljate o necemu sto je stvar ukusa a toga ne smije biti.

    Ja sam se neko vrijeme debelo lozio na "I Hate Trance" izdanja pa ne ocekujem da neko kaze da njihove stvari uopste valjaju.
     
  13. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fregObNcHC8&feature=related[/youtube]
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4J48rKta_nA&feature=relmfu[/youtube]
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne znam smije li u temu,jer su izgleda ovdje samo Rock,Punk i to..

    Brisite ako ne smije :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Do5MMmEygsY&ob=av2e[/youtube]
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ne smiju se ovakve stvari stavljat, mozes ban dobit :D
     
  17. :smt007
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mr_uHJPUlO8&ob=av3e[/youtube]
     
  19. extibo

    extibo Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017