M5a97 R2.0 problem

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by bojler, Oct 25, 2013.

  1. joyjoy

    joyjoy Aktivista


    Baš tako , bojler: daj nam link da znamo koga se čuvati ! Čini mi se dinosa %$#"!!
     
  2. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Evo dati ću vam ja. To vam je ovaj momak.
     
  3. Looney

    Looney Komšija

    Ništa onda. Skupa lekcija...
     
  4. bojler

    bojler Aktivista

    Da to je taj.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dati toliki novac za procesor od nekog nidje-veze lika, za 80KM vise mogao si kupiti isto sa pika od provjerenih ljudi. Uostalom uvijek se uzima par dana probe radi, ako neda onda nekupujes od njega.

    A lako si odustao od svog novca, ti njemu sa srecom i gotovo. Trazi novac nazad, ako nece onda sa jaranima mu na vrata i udri muski.
     
  6. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Ma ganjaj to... 250KM ne raste na grani!
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A da izbjegnes ove stvari u buducnosti prvo pitaj ovdje za savjet :)
     
  8. bojler

    bojler Aktivista

    Nema toga kod mene. Ja pare ne cjenim toliko. Draži mi je Sokratov princip, a pokušavam ga se pridržavati.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vratit će mu se to kad se bude najmanje nadao, karma is a bitch ;)
     
  10. bojler

    bojler Aktivista

  11. bojler

    bojler Aktivista

    Evo da i ovde napomenem raju. Prodo sam pokvareni cpu za cvaju pa se čuvajte ako na piku naleti.
     
  12. DarGar

    DarGar Aktivista

    nevjerovatno za pisljivi 20km doveo si u situaciju da taj kome si prodao nekoga prejebe.

    ne kazem da hoce, al za 20km... trebao si se meni javiti, dao bi ti ja 20km pa da ga bacim...

    nevjerovatno, jos ne mogu vjerovati...
     
  13. Looney

    Looney Komšija

    CPU je na kraju završio kod mene i niko neće biti "prejeban".
     
  14. DarGar

    DarGar Aktivista

    kao sto sam i napisao, " ne kazem da hoce"

    u svakom slucaju lijepo je znati da nije otisao u pogresne ruke...

    stim sto to ne mjenja cinjnicu da nikako nije bilo korektno prodati taj pokvaren cpu...
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uredu je sve dok prodavac naznaci da nesto nije ispravno. A to sta ce neko dalje uraditi sa proizvodom ne bi trebao biti problem onoga koji prodaje. Evo recimo ja imam jedan pokvaren laptop koji ne bih smio prodavati da neko ne bi "prejebao" nekog treceg? Glupost.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    .
     
  17. DarGar

    DarGar Aktivista

    lose poredjenje, ko god da prodaje laptop, pred dostavljacom moze kupac da proba laptop, i tu prica pada u vodu

    a ni jedan kurir nece cekati da kupac namontira cpu i da proba...
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Govorio sam vise hipoteticki - bilo sta da prodajem sto nije ispravno (a uredno sam naveo u oglasu) nije pogresno, cak i ako je u pitanju CPU. Nije moj problem ako se neko dalje zeli baviti malverzacijama, zar ne?
     
  19. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Etika. :D

    Ni ja ne vidim razloga zašto je pogrešno nešto prodavati kao pokvareno (naznačeno pokvareno).
    Čovjek je htio makar nešto izvući iz njega, ja bi lično zadržao kao ukras, staviti na neko mini postolje, izgleda cool.
     
  20. bojler

    bojler Aktivista

    Ma bolan meni se povraća kad ga vidim. A vako dobio cvaju kupio krekera i pića i uživam.