Malo da se nasmijemo

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Apr 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Loki

    Loki Komšija

    Evo ja prekucah internet pa rek'o da podijelim s rajom.

    [​IMG]
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Fakat ne kontam ove kompleksaše što jedva čekaju da neko postavi sliku ili ''fazon'' koji je već bio na temi da bi onda taj pomenuti kompleksaš napisao ''bilo već'' i stavio neki smajli tipa ''ne prosipaj se, smor, daj bolan'' itd. Navodim jer je fakat previše toga. Neko je gore stavio sliku onih fudbalera da bi sljedeći post bio opisanog karaktera.
    Mislim, svako ima pravo pogriješiti i staviti-napisati nešto što je već bilo. Ja pratim ovu temu također, ali iskreno, nisam je kompletnu pročitao nego kako stignem. Ako ima tih koji prate sve živo da bi mogli drugima spuštati, svaka čast, ali nemaju svi toliko vremena.
    There is life outside. :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Maa.. dobro.. to jest, desava se. Ono slucajno pogrjesis i postavis sliku koja je bila i odma komentari "otkrio internet".

    Nekad stavrno ima stvari koje su bile x puta, a nekad ono.. jedna covjek nekad vidio i odma komentar takav sto si ti naveo. Samo, sta ja znam. Nije toliko strasno da se spominje, al eto.. kad ti rece da i ja prokomentarisem :D

    A da.. jest mi jednom izvuko zivce kad sam ja postavio jednu prepravljenu sliku ..zanci unikat i odma Hurmin odgvor ono, ekstremno :D
     
  4. GW

    GW Moderator

    Treba jednostavno obrisati i javiti autoru na PM da je bilo.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije vase da odrzavate red na forumu. Ako je nesto preslo granicu, tu su moderatori. Drzite se teme.
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    BTW jeli vama lici ovaj u sredini na Hendu (muzicara s' Bistrika) :lol:
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    to i jeste henda...
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Kontam, Vajta - Henda - Dino Merlin...
    Sad sam Prekucao Internet :smt003
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pise u linku :D

     
  10. Juka

    Juka Komšija

    bez zamjerke, poznato je da sva krv nakon jela, ode u podrucje zeludca... a ja se malo prije tog Iftario... :roll:
     
  11. selvin

    selvin Moderator

  12. extibo

    extibo Komšija

  13. Ace_

    Ace_ Aktivista

  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Premium kanal :smt005

    [​IMG]
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svadjali se Ronaldo i Ronaldinjo ko je bolji fudbaler,I tako ja sam bolji,nisi ja sam i tako u krug kad ce ti ronaldo:"Znas sta ja sam ba za tebe Dzeko" :D
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dino zvala te 2008. godina i trazi svoj fazon nazad :D
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto ja tek danas cuo! Valjda sto nisam sportski tip :D Nisam cak ni utakmicu gledao maloprije. :mrgreen:
     
  18. GW

    GW Moderator

    I bolje je da nisi. :mrgreen:
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    samo dino gdje ces nac ronaldinha :| valjda messi? :smt005
     
  20. Chem

    Chem Komšija

Thread Status:
Not open for further replies.