Medal of Honor: WARFIGHTER

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 7, 2012.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    Nema Remedy dovoljno zaposlenih za to.
     
  2. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Re: Medal of Honor 2

    Remedy of Max Payne/Alan Wake fame? MoH? Ozbiljno?
    Mada bi možda tako konačno mogli dobiti neku malo drugačiju ratnu igru, ali neka njih sa njihovim naslovima :D
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    i kaze se ne ocekUJEM :p :mrgreen: :mrgreen: a prosli MOHA je bio konzolitis pravi, steta para a i zivaca. jedva se mogao i igrati. grafika je onako fina, nacickana. ali hit reg nula poena. s pocetka kad sam igrao, isto hardcore :shock: s pola metka me ubijali, imao K/D=1/39 :lol: ja ispucam cijeli okvir u lika s par metara, on se okrene i opali me jednim metkom, nebitno kakvo oruzje imao. valjda ovo nece biti ni slicno prethodnom MOHA naslovu.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    ama multiplayer je donekle spasio dice, da ga je danger close pravio, tesko da bi to vise iko ikad zaigrao, a sta reci za mp, ne zna se ni ko pije ni ko placa, i ne znas odakle na tebe pucaju

    a jos pusaka je bilo, jos im se ne zna broj

    LOL sta ja pricam, nisam mislio na remedy, vec na respawn entertainment, na zampelu i westa :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2


    Izgleda da je bosna sada in
    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2 Beta-5
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Medal of Honor 2

    Po ovome nista ne vidim.. gameplay jedino iz camca.. Ako je suditi po ovome, imo debello lici na MW3.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    sta si ti ocekivao? naravno da ce kopirati CoD, pa i prethodni MoH je cista kopija CoD.a, sa frostbite 2 enegineom
    koliko daleko idu sa kopiranjem, pogledajte samo na 0:22, al ja se bar nadam da ce biti igriv MoH, da nece biti ßranja na pocetku sa bugovima, i sl glupostima
     
  9. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Re: Medal of Honor 2

    Ma nije to toliko ni kopiranje koliko oni nemaju ideja sto se tice modernih ratova.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    a de mi reci koja je to igra u posljednjih 5 godina bila igriva po izlasku? ili su srali serveri ili sama igra. kad se sjetim onog laga na COD BO i zadnjem MOHA digne mi se kosa na glavi cccccc mjesec dana im je trebalo da srede servere....
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    nijedna, al ybg valjda ce nesto biti od nje
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Medal of Honor 2

    Sumnjam da nemaju ideja. Mislim da je razlog popularnost tipa igara. A to je MW serijal a i metro i slicne ostale male BF3 mape.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: Medal of Honor 2

    meni ovo malo gameplaya što smo vidjeli u traileru izgleda odlično. spoj najboljeg iz cod mw serijala i bf3. savršena kombinacija.

    nadam se samo da će biti bolje optimizovan što se tiče gpu-a, negoli bf3.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Medal of Honor 2

    BF3 ima odlicnu optimizaciju kada uzmes u obzir masivnost igre, broj igraca, destgrukcija i velicina mape. Pa na MW3 sam imao padove na 70 slika a mislim da nisam imao preko 90. U BF3 prosjek 70.. a ide nekada i preko 100 slika. Nema teorije da BF3 manje trazi. Da ne spominjem, jel' ono metro, u prilicno malom okruzemnju daje tridesetak slika sa novim grafama dok se u BF3 vrti oko 50-60 i tona ultra.
     
  15. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Re: Medal of Honor 2


    Sta imaju jeli? Tako je i bilo sa igrama na temu drugi svjetski rat i to. Prva dva-tri dijela originalno i onda krenulo sve isto :(
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Medal of Honor 2

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Re: Medal of Honor 2

    Post 9.11. anti-terrorist bullshit, nema tu puno manevrisanja, holivudske igre (na priču mislim). Moderni rat i tačka, jedino da odu u sci-fi.

    Trailer je rijetko mjera za ono što kasnije dobiješ, vidjećemo kakav je sam gameplay, fali novim pucačinama neki "fazon", da nije sve WASD + miš + stance, možda kompleksnije kontrole ili oružja da se realnije ponašaju (u stalkeru npr zaglavi se puška i takvi detaljčići), nema veze što su moderna hi-tech oružja. Na kraju krajeva, što ne daju mogućnost igranja kao "bad guy".
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    Kupio sam bio MoH, ovaj prvi iz 2010... Singleplayer mi je se i donekle svidjeo, dok je MP, rinaka zesca. To sto ima kill streaks mi se nikako ne svidja, a to su najavili sad i u drugom dijelu da ce biti. ZAto ovaj dio skip. Mozda je budem rentao sa GameFly, jer cu se taman zadesiti preko bare u to doba, odigrat je malo, i to je to. O kupovini nema govora. Misle sto ce koristiti FB 2.0, da ce to instant promjeniti sve. Meni je vaznije gameplay, od grafike.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    MoH 2010 je bilo nemoguce igrati sp, barem ne meni, konzolitis na svakom koraku, grancicu od drveta ne mozes preskociti, o MP da ne pricam, a ja hajvan se tako radovao kad sam cuo da ce izaci
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma