Microsoft nastavlja borbu protiv piratstva

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 3, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Esh

    Esh HWB

    U duhu teme, na hrvatski primjer, uzvracamo bosanskim, mislim da ne zaostaje po kvaliteti:

    Link: http://tuzilastvobih.gov.ba/?id=563&jezik=b

    Filozofsko pitanje - sta je gore, sama ideja ovog lopovluka ili omogucavanje realizacije od nadleznih osoba pri navedenim institucijama?:D
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    Pa da ovako se milijoni kod nas zaradjuju, kamo srece da sve hoce vako nafatat, i da im se od glavu odbiju te silne pare... Samo navalite i hvatajte u svakom segmentu lopove ne samo gusare :lol:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    morat ću malo ot...

    uglavnom vjerovatno znate da se kod nas vemil raspada, neslužbeno ve(rica) i mil(an) su imali bračne nezgode u vidu prevare i sad se ovršili na sudu za masne pare + "recesija" popularna + megalomanstvo = propast.

    no kod nas to sve lako ide... vemil proglasi stečaj ili koji već vrag, na istom mjestu se registrira nova firma i idemo dalje naravno.

    na pce postoji kompletna prepiska jednog člana sa njihovim servisem... znači radi se o identičnoj lokaciji, identični ljudi i (papirnato) drugog naziva - unusmedia.

    - kod vas mi je 275 grafa kad je mogu očekivat
    - to ste kupili u vemilu, mi nemamo veze s njima
    - pa kontakt sam skinuo sa vemil.hr i javljam se jer sam njima ostavio vga u servis
    - ma kakvi nemamo mi ugovor s njima, ko su i šta su oni nama

    prođe par dana deranja korisnika

    - evo javljamo da ćemo možda imat ugovor s njima i riješit vga

    :D

    kao dokaz prilažem www.vemil.hr

    :D