Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ovo bi definitivno volio imati, ali ipak cu sacekati da vidim kako ce se stvari razvijati sa modchipovima i drugim konzolama. ruku na srce - sta se nalazi u ovoj maloj bijeloj kutiji malo koji PC moze potegnuti (a izvalis se 3000KM). kad uzmes potrosnju danasnjih kompjutera i malo povuces paralelu sa X360 komponentama, ovoliki adapter je nekako prihvatljiv. jest da je glomazno ali gledacu svakako u ekran. MS je ovaj put uradio dosta bolji posao nego prosli put 2001. godine.
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Samo je dobra stvar što su kontroleri bežićni. Ovo je odlično, za igranje.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    evo i igara koje ce izaci zajedno s konzolom. kad se izbace ea-ovi naslovi, dobije se 4-5 jako dobrih igara..
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    trecina igara je sportskog tipa sto se meni bas i ne svidja. ali kod amerikanaca to prolazi. dosadasnje ocjene nisu bas vrhunske.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Gledao sam slike iz igara, PGR slike u najavi i iz recenizje nemaju veze sa istom igrom (na najavi je photoshop radio maximalno).

    [​IMG]
    Obratiti paznju na farove i bijelu liniju :?

    [​IMG]
    ovo je sminka prije izlaska
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa grafika i nije nešto NAJ.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    da, stvarno je šuga :?
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Mislim one slike koje su kruzile prije izlaska su bile super ovo je porazno.

    evo jedne.

    Link
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    A pricekajte neko vrijeme...pa ce tek onda igre izgledati nesh bolje.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    s obzirom da sve igre zasad koriste samo jedan thread, i ovo je uspjeh. mada je realno ocekivati da ce se u zivotu X360 izvuci max. 4 threada, jer ce brzo dvd9 postati premal, pa ce 2 threada (od mogucih 6) raditi on-the-fly dekompresiju tekstura i zvuka, jer ce se sve poceti zestoko kompresovati u cilju dobivanja na prostoru.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    od 13. novembra 2006. u X360 se ugradjuju Benq-ovi vrlo tihi i vrlo brzi DVD citaci 8)
    Odsad ce svi biti DVD citaci ugradjeni u konzolu biti Benq
    http://www.x-scene.com
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nema tog drajva koji ce na 16x biti tih. tisina je relativan pojam. moze on biti tisi nego dosadasnji modeli u toj konzoli, ali vjerovatno ni blizu biti tih ko ps3. uostalom koliko se dosad razlicitih modela citaca ugradjivalo u 360? 6-8 ja mislim. :lol:

    ps2 je bolji dvd player od 360? hell yeah. :mrgreen:
    http://www.extremetech.com/article2/0,1 ... 531,00.asp
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Po svim napisima dosta je tisi i brzi od dosada ugradjivanih.

    Citao sam to za pustanje filmova na X360 i kazu da ce to ubrzo rijesiti software upgrade-om, a ionako se ne kupuje zbog gledanja filmova.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja sam evo sada igrao oko 40min gears of War i zadivljen sam.neznam jeli jos neko igrao ako jeste interesuju me njegovi utisci.ja mogu samo jedno reci:fantasticno :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    ma naravno da je fantasticno samo sto ovdje na forumu ima mnogo "hejta" za xbox :D (necemo navoditi imena) :mrgreen:
     
  18. Raptor

    Raptor Aktivista

    I ja sam jedan od njih :smt003 moze se slobodno reci.. Medjutim mora se priznati da je MS dosta bolji posao napravio nego sa prethodnikom.

    Gears of War je graficki spektakl, ali ima li sta iza toga? Ne znam. Igrao nisam...
     
  19. vnm_

    vnm_ Komšija

    joj meni se svidjela ona Lost Planet, mada sam gledao samo trailere...privlaci me skroz :)
     
  20. Raptor

    Raptor Aktivista

    Javno cemo te bicovati, sta si ti mislio?... :twisted: