Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Konzole i igre za konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

1. Qler

Qler Veteran foruma

hej, kontam da kupim ovu konzolu sad su jeftine, a da imam nesto da se poigram... gledam ima ih od nesto preko 100KM pa i po 500KM na piku... a veze nemam sta da gledam, sta da trazim, koje verzije, sta je sa ovim sto su cipovane i imaju igre na disku? Je li to ostaje ako se ja sign in sa svojim acc... je li imaju onaj RROD problem sve? Ima nekih slim običnih,...

Bukvlano ne znam sta da gledam. A cijena je baš bitan faktor.

I da li je bolje XBox 360 ili PS3 (ja sam vise za xbox ali opet, nemam pojma, pa svaki savjet je dobro dosao)...

https://www.olx.ba/artikal/30117950/xbox-360-slim-special-editon-plus-kinect-plus-9-igrica/

valja li ovo je li skupo i je li OK verzija?

Last edited: Jun 26, 2018
  2. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Uzmi PS3 SuperSlim sa 500GB diskom i sam ga moduj za gusare.

3. Haker

Haker Veteran foruma

Ma kakvo to, devet smeće igara, nema ni hdd.PS3 ganjaj, imaš unchartede, i još par ekskluziva. Najlakše ti je ako naletiš sa diskom od 1tb punog igara. NE znam kako se sada moduje ps3, ali prije se morao rastavljati, tako da nije ni to za svakog ko se ne želi zamarati.

4. Neo Bahamut Zero

Sad se može softmod uraditi za 10-15 minuta, igre se u pkg formatu prebace preko ftp-a i potom instaliraju.

5. Qler

Qler Veteran foruma

kod Xbox-a me privlaci Kinect i to sto mogu djeci restrikcije podesiti... zato sam za njega navijao... jos nisam prelomio sta bi... Ona opcija sto Dog ovdje prodaje nije losa... jebi ga lova igra ulogu..

6. Stihoklepac

Stihoklepac Moderator

Ja sam se zadnjih hefti ishandrio sa fat xbox 360-om, dobio ga kao ispravnog, otvaran, pa poče rrodove bacati, patnja živa, na kraju sam vratio
    Vidio sam par oko 100km sa kinecktom ali su od prodavača sa malo transakcija tako da je rizik.
    Ovi jtagovani ne mogu online koštaju oko 250 sa kinecktom a kad skontaš da daješ tolike pare za 7-10 godina staru konzolu koju neznaš ko je kako jahao a već ulaze u finansijski opseg ps4-e.
    Xbox 360 vrijedi uzeti samo ako je kupljena sa pouzdanog izbora, ne košta preko 150km, i ako ima u bundlu dobre igre , eventualno guitar hero kontroler, kinekt i sl.
    I naravno bolji je gamepad od PS3

7. Neo Bahamut Zero

Amaterski potez je kupovati Fat X360 u 2018, čak i da je 50KM. Kad je poklon ok, ali i tad ga bolje prodati kao neispravnog nego se zezati sa popravkama.
    Ili Naručiš fino nov japanski Xbox One za 100-tinjak Eura i gotovo.

8. Haker

Haker Veteran foruma

Šta reče junače

9. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Mislim da kaze bolji x360 od ps3 jer sve ostalo nema smisla :D

10. Stihoklepac

Stihoklepac Moderator

Kažem da je Xbox 360 gamepad bolji od Ps3 gamepada

Vedo likes this.
  11. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

12. AhmeT

AhmeT Overclocker

Zar je moguce za ovo da je besplatan shipping, a nije Kina?

13. Eldorado

Eldorado Komšija

Da nije fake oglas, baca mi na to

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

14. Aldiin

Aldiin Komšija

I da je fake, nemaš šta izgubiti. Ebay i paypal su brutalni, vraćaju novac uvijek.

15. Vedo

Vedo Moderator

Mozel CFW na ovo?

16. Neo Bahamut Zero

Mora se uraditi RGH mod.

17. Stihoklepac

Stihoklepac Moderator

Ništa od te priče, koverta iz Australije je 25$, paketi ovog tipa nisu ispod 500$

18. EL NINO CFC

Kupio Gears of War na g2play, redeemam code na xbox.com i prodje, barem pod accountom stoji da je igra kupljena, ima opcija install, ali tu kad kliknem pop up prozorcic iskoci i kaze (
    Sorry, there's a problem getting this info. Refresh the page, and we'll try again.)
    na G2play su naglasili da je za EU igra, a i meni je account na UK.

Uglavnom, ne mogu pristupiti preko konzole u purchase history, izbaci neku gresku, kao da stranica ne postoji kojoj pristupam.

Sad šta da radim, jel pravim negdje grešku u koracima, da li treba neko duze vrijeme da se igra pojavi na konzoli. Pokusao sam je naci i na storeu, ali tamo stoji da je ipak moram kupiti.

I da dodam jos, konzola nije cipovana, danas je updateovo na zadnju verziju koja je dostupna, isti je Microsoft account i na konzoli i gdje sam redeemao code.

19. EL NINO CFC

iko išta?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

20. Sena

Sena Veteran foruma

Aj na fb.

EL NINO CFC likes this.