Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Raptor

    Raptor Aktivista

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne izgleda nista bolje od Gaidena za PS3. Cak je vjerujem isti engine u pitanju. Vjerovatno ce i ovo ici nekad na PS3, ako ne od samog pocetka.
    Uglavnom ovi krvavi shotovi mi se jako svidjaju. Treba toga malo vise u igrama. :smt003
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PS3 dobiva jos jednu ekskluzivu - Yakuza 3 by Sega. Izlazi na proljece 2008.
     
  4. Loki

    Loki Komšija

    Pogrešan topic? :D :smt002
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da, al nek stoji, koga interesuju konzole prati sve pa ce vidjeti...
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Ok, moram te malo.... :p
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    nije ovo nista pogresno, on je to namjerno uradio, svi znamo ko je baho :)
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nemoj me razotkrivati. enivej, jos uvijek mi nije jasno kako mogu prodavati Halo3 SKU bez same igre... :roll:
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Halo 3 je u "doletio" u Bosnu :D
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Steta sto je single player campaign najveci minus u vecini review-a. Vecina je ocjenila visoko zbog multaća. Destructiod je vjerovatno i najrealnije ocjenio igru.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    za koji ce mi dobra ocjena zbog MP-a kad ga ne bih ni pogledao... :|
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Opet on u svom stilu, igra je sjajna i SP i MP !
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ali shvatas mogu odmah 20% od ocjene komotno da skinem ako necu gledati MP niti koristiti replay funkciju kojom se svi odusevljavaju. LOL. :|
    mislio sam da ce na tehnickom nivou nadmasiti Gears i Bioshock ali ipak nije. znaci cekamo i ovo na kompu. :mrgreen:
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Ja mislim da Gears of War brise pod sa ovim Halo3.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma sačekat ga na PC-ju. S ovim će vjerovatno i Crysis i Far Cry2 obrisat pod.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PAL verziji "legendary" izdanja nedostaje izgleda i treci disk, tako da ovo nije jedini "problem". :lol:
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Xbox i Bungie forumima na stotine je članova postalo kako njihovi primjerci Halo 3 uzrokuju greške s čitanjem diska, lockups-e, pa čak i ozloglašena RRoD (Red rings of death) na njihovom Xbox 360.

    Iz onoga što mogu pročitati sa 22 stranice reply-a na problem osobe koja je započela topic, većina "zaraženih" ljudi je kupilo standardnu ediciju, ali ima i problema sa LE edicijom igre.

    Neki vjeruju da disk koruptira podatke na samome hard disku, a neki su zamijenili disk igre više puta sa sličnim rezultatima, i otklanjanje hard diska za neke ljude pali - oni mogu igrati igru. Neki učitaju igru i igraju je kratko prije nego što problem nastane.
    :lol: :lol: :lol:
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo i originala:
    http://forums.xbox.com/1/15792880/ShowP ... x#15792880
    Dodatnih mjesec dana testiranja je bilo itekako potrebno, a mozda bi uspjeli u medjuvremenu implementirati i pravu 720p rezu, antialiasing, anisotropiju (igra svega ovoga nema ko nije pratio). :roll: