MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    McGregor na nekim teskim drogama xD
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Lud je lik totalno :D uspio je od onako nikakve atmosfere bez publike napraviti show.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Reklamira odijelo, prodaje viski, prodaje cipele.. hahha. A proper twelve ce biti reklamiran na 229. Skidam mu kapu. Ako uzme Khabiba, I think he's going to disappear into the sunset. Kakav Tony kakvi bakraci.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve je to super, samo trebat ce mu vece cvike da pokrije tabananje od Khabiba. :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako bih volio da ga nakautira za 15sec kao Alda
     
  6. xman

    xman Komšija

    I ja bi al ovaj puta tesko jer je djelovao bas emotivno a to nikad nije dobro. Ili je pijan:)
    Ukoliko bude 100% fokusiran nimalo me ne bi cudilo da ga uspava brzo jer je Khabib amater na nogama i Conor je snajper a ako ga obori Conor nece ustat sigurno.
    Jedini borac koji bi Khabiba namucio na podu je Tony.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Borba starta u stojci :D
     
  8. xman

    xman Komšija

    I svaka runda ali Conor i kardio... Khabib je najbolji borac na zemlji vjerovatno ikad i vecinu protivnika posteno izmori u prvoj rundi ali cuo sam par zanimljivih komentara vezano za to a i Conorov kardio. Naime vecina se umori pokusavajuci ustati i treba se boriti sa njim na podu ali Conor nije Tony da te dobije i kad ga jases a kardio mu je zakazao u 2 navrata. Protiv Floyda i Nate Diaza. Kod Floyda razlog bi mogao biti pritisak i jos puno toga,usao je u ring sa likom koji nije nikad izgubio a Nate je realno bio vreca za udaranje koja je ustajala iznova a high output Conora nije bio dovoljan da ga uspava i ispuhao je na kraju.
    Ako ce ga dobiti to ce biti ko protiv Alvareza tj opaliti ga barazom udaraca cim mu pridje i pokusa nesto,ono je bila disertacija.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čuj najveći ikada lik pobjedio dva borca u top deset, ebeš takav fight rekord.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Mozda me nisi razumio kad sam napisao "na zemlji",mislio sam na podu,kada te obori. Strasno je gledati nemoc protivnika u tim situacijama. A istina svi do jednog cijelo vrijeme pokusavaju ustati i nose njega te se umore. Zato ja mislim da bi Tony sa onim laktovima i budalastinama bio bas zeznut a i vrhunski je bjj.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Khabib je zestoko jednodimenzionalan borac, baza mu je grappling i sambo, stand up mu je meh, iako ima izgleda strašno dobru bradu. Nije nista mogao Tibau kada se borio protiv njega. Zabavnije je gledati Conora kako god okreneš. Bit će definitivno zanimljiva borba, mislim da je Conor underrated što se tiče hravanja/grapplinga i ako ga se Khabib dopčepa i ne uspije oboriti, Conor ovo dobiva. Opet, ne znam koga to Khabib nije oborio osim Tibaua koje je bio juican očigledno do bola tada a isto tako odličnog grapplera kao Dos Anjosa je razbacivao.
     
  12. xman

    xman Komšija

    Conor je zabavan jer je vrhunski borac pored sto je lud:D
    On Khabiba moze zavrsiti za par sekundi dok ovaj ne zavrsava protivnike. Kako kazes ide na to da te obori,pravolinijski,single leg lock iskljucivo uz ogradu. Ograda mu je jako bitna.Ocekujem da Conor puno mijenja pravac ko wonderboy.
    Extremno zanimljiva borba stilski nastranu taj licni element.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    I dalje nemaju 230 main event:

    "Tyron Woodley to undergo hand surgery, out for 8-12 weeks."
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Većeras, tj sutra u jutro, ima zanimljiv Bellator:

    [​IMG]
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima i Mirko u rizinu. Sutra ujutro borbe uz kafu :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Zaboravih na Mirka. U Japanu je vec trideseti, 12:41 AM.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada je borba po našem vremenu? Prije je uvijek bilo oko 10-11 po našem vremenu
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Trebalo bi u 11h. Ima dvanaest borbi pa ne znam je li to tacno vrijeme.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da će oko tog vremena, i Pride je uvijek tako bio. Nego ko prenosi, ima li kakav live stream ili neki od naših kanala na telemachu
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    A bice na gol.hr. Nova ce prikazati poslije snimak. Prije je to na novoj bilo ali je ovaj gol sada njihov servis.

    Treba pogledati da li ce biti na kablovskoj.. negdje.