MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako je ovo loše ostvarilo :D

    Svaka čast, čovjek je nadboksao furija, nevjerovatno kako je izgledao dobro u ringu posebno kada usporedis sa ovim ostalim mma jadnicima što ih youtuberi pobjeđuju.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    kvaju likes this.
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Rizikovao je i nije se zajebao, drago mi je da je tako, da ne bude uvijek danina zadnja.

    Sinoc je sebi stvorio uslove za jos barem jednu-dvije takve isplate (navodno 10 miliona).
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni ovaj Fury nikako nije za boksa, vise za baustele. Sav traljav nekako, vreca mesa.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nije ni Jokic za NBA nego isto za baustele :)
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobar je Jokic, baletan spram ove mrcine. Vidis na njemu da je narkoman i alkos, ne znam kako prodje testove na droge prije borbe.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    U redu je ako ne pratis sport, ali kako možeš tako nešto izvaliti za bilo kojeg sportistu koji je na samom vrhu sporta sa kojim se bavi?

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa ako si gledao borbu onda ti nemam sta objasnjavati. A sto se tice poroka, imas i video klipove o tome. Poslije borbi ide na parti i ubije se ko stoka.

    I Mike Tajson je imao borbe nadrogiran, sam priznao kasnije. Kada su u pitanju sampioni gleda se dosta toga kroz prste, kao i sudska odluka u ovoj borbi. Lik ga uzeo glatko.
     
    Last edited: Oct 29, 2023
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sada gledao highlight borbe fury i ovaj kamerunac...nemam pojma kako fury pobjedi u ovom mecu,lik ga namlatio opasno pa i oborio na brojanje.
    Fury haman da ga nije jednom cisto udario i opet pobjedio
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zaradi kamerunac pare. Prlicno nikad brze i sa manje štete.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro