Mobile Homescreen

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by illidan, Mar 14, 2011.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    SGS 2,ICS 4.0.3 , HD Widgets,Next Launcher(ubjedljivo najbolji koji sam ikad probao,strašan ! )

    [​IMG]
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    koji ti je to widget za mjuzu?

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    [​IMG]

    GO Launcher, Earth Live Wallpaper, Breeze HD CM10 Theme, SlimROM :smile:
    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]
    [​IMG]

    smart launcher
    predobar

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. logitech

    logitech Novi član

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Samsung Galaxy S i9000
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    [​IMG]
    Stari dobri dosadni iOS :)
     
  10. Riddick

    Riddick Aktivista

    Minimalizam s logicnom organizacijom programa u foldere da oslobodim sto vise RAM-a, osiguram funkcionalnost i sve da bude na dohvatu jedne ruke :D Koristim Lenovo IdeaDesktop v2.6.0 i samo 4 widgetsa. Ne treba mi veliki sat s prognozom vremena i ostala bruka widgetsa sto se nudi...a jedino sto bi dodao je veliki PowerAMP widgets :D

    [​IMG]

    [​IMG]_[​IMG]_[​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma


    Sta je ovo nokiaine ikone :)
     
  12. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Galaxy S3

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
  13. pac

    pac Komšija

  14. Riddick

    Riddick Aktivista

    @Qler Koji si ti fanatik i smor od čovjeka!

    Hvala na infu probat cu i ovo, a inace koristim 2 programa :mrgreen: :lol: Jedan je dosao s Lenovo IdeaDesktop "Cleaner", a drugi sam vec kupio... Ako jedan zakaze drugi ce sigurno da odradi posao :)
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    I onda tek sranje napraviš.
     
  16. Riddick

    Riddick Aktivista

    Daleko od toga, obje aplikacije su dobro napisane i nema konflikta, a druga je stvar sto Android ICS nije fokusiran da se na smartphonu ne "vrti" nesto za cim nema potrebe jer samo crpi bateriju i smanjuje autonomiju.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Killer bilo kakav pravi probleme bez obzira o kojoj se verziji androida radi, i nema samo veze sa baterijom.
     
  18. Riddick

    Riddick Aktivista

    Pravo da ti kazem nikad nisam imao problem s ovim sto koristim. Nikad mi se nije desilo da se zaledi il srusi sistem, apsolutno nijednom!! BTW koristim Android ICS koji cak nije ni pisan za moj smartphone ;)

    U normalnim uslovima najveci potrosac baterije je sam displej, brzina i opterecenje CPU-a, kolicina RAM-a koja se koristi. Ako jos dodas igre tu je i GPU. Onda jacina signala bilo GSM il WiFi. Za displej koristim Auto postavku, program za MTK CPU brine se za isti, za RAM koristim task kiler (neki programi nisu dobro napisani, ili se sami pokrecu npr. Google Play Store). Za igre ne trebam ni objasnjavati, a na kvalitet GSM il WiFi konekcije ne mozemo uticati...

    P.S. YouTube aplikaciju vec sam 20x gasio da nema Autostart... Mnoge stvari nisu ok kod Android OS.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čuj google play store nije dobro "napisan" :lol: :lol: Ti to definitivno ne koristiš na pravi način, a i telefon u kombinaciji sa tim romom očigledno loše radi.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    najbolje i najljepse