Mobilni internet - najbolja opcija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tesla, Mar 14, 2013.

?

Izaberi najisplativiju opciju mobilnog interneta u BiH

Poll closed Mar 24, 2013.
  1. BH Telecom postpaid

    5 vote(s)
    38.5%
  2. BH Telecom prepaid

    4 vote(s)
    30.8%
  3. HT Eronet postpaid

    1 vote(s)
    7.7%
  4. HT Eronet prepaid

    3 vote(s)
    23.1%
  5. m:tel Prepaid

    0 vote(s)
    0.0%
  6. m:tel postpaid

    0 vote(s)
    0.0%
  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa ja mislim da moze i prije, prelazis na nove pakete, ali nemoj me uzeti zdravo za gotovo. :D
     
  2. Minx

    Minx Aktivista

    Moze prije ali gubis 200% za taj period koji ti je ostao.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Ma hajd sacekat cu, mislim da imam do avgusta ili septembra ovaj 200%, moram provjerit.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma


    Buraz ja nista nisam isao potpisivao, sve telefonom zavrsis :D
    A mozes i online :D
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Raja, ja dok sam boravio u BiH bio sam na studentskom paketu od 20 KM, i znam da ga nikad nisam haman uspjevao potrositi jer je bilo nekakvih dosta najbrojeva i sta ti ja znam. To mi nije ni bitno toliko jer se i ne porukam i ne zovem ali mi je odgovarao onaj flat 3G. Sad se najvjerovatnije vracam tu na par mjeseci pa me interesuje koja je najbolja alternativa za ovo s obzirom da vise nisam student, a ovdje sam se navikao na flat 4G i na to da sam uvijek "online" gdje god krenem. Hvala.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    uzmes ultra karticu i neku od ovih paketa https://www.bhtelecom.ba/6036.html
    3 GB su 23 KM a imas i 1-2 GB
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sad bio u Hr 10 dana, uzeo za 50kn 5GB na 4G brzinama... Jebem ti drzavu....

    Poslano s moje Lumia 930
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    A ako ti je to malo, za 75 Kuna dobijes 4G 75 MBit , flat-rate, 7 dana, T-Mobile.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahahahha

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ovu drzavu samo jebat.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala, evo sad gledam... Ima li ko iskustva s ovim mFlat? Nesto ne bi da moram stalno gledati koliko sam potrosio i tripovati se.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I Crna Gora ima lijepu turisticku ponudu: https://www.telekom.me/tourist.nspx

    Da li je ko probao ovo? €5 je paket, a besplatno se moze aktivirati SURF+ opcija na 7 dana, 3GB 4G neta, 2GB Fejs+Twitter i Wi-Fi.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

  14. black

    black Komšija

    10 dana 5GB = 10 KM
    Bolje uzeti haloo i svake sedmice aktivirati gigu za 3 KM.
    30 dana 4GB = 12 KM

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ako neko nije primjetio na BH Telecomu su smanjili popuste sa novim pretplatama. Umjesto prijasnjih 105/50 na mini 15 ako se ne varam, sad je popust 90/35, na 24, tj. 12 mjeseci. Pa ko bi radi 35KM se vezao godinu dana za njih? Koliko sam primjetio i na drugim paketima je smanjeno, npr. MojaTV full, 250KM je popust na 24 mjeseca ako uzmes, bio je cini mi se 300. Idemo prvi, stavljamo Vam u g*zicu vise! :D
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Koji rekoste da je najbolji deal trenutno u Cro po pitanju neta?
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam koristio VIP za turiste: 80kn 20GB 4G 7 dana.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: RE: Re: Mobilni internet - najbolja opcija

    da te ispravim - 20 gb dobijes u full 4G brzini, nakon tog je flat al sa manjom brzinom (dok ne istekne tih 7 dana).

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. DSA

    DSA Aktivista

    Najbolje vidi tamo gdje ideš pokrivenost sa 4G, pa onda se ravnaj prema tome. Ima dosta varijacija tu


    Sent from my iPhone using Tapa
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Idem prvo sedmicu na Peljesac pa cu produziti sedmicu u Baske Vode. Znam da je dole na Peljescu T-Mobile najjaci signal imao. Ali taj VIP deal je bas normala.