Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    ON gold whey 4.5kg vreća 230KM.

    Dobro, neka onda kupi nešto jeftinije i kvalitetnije. :)
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  3. Neraa

    Neraa Aktivista

    ljudi gdje u Tuzli mogu naći šipku za teg za jednu ruku? i jel neko zna i cijenu? polovno novo nebitno samo da je sa zavrtnjima :?:
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Juventa, Mejdan. A cijenu ne znam sad, mozda 10KM.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo treca sedmica narucio preparate sa Bodybuilding.com - sve bilo available, jos nisu poslali, navodno backorder se ceka nesto da isporuce. Poslao sam im mail da mi vrate pare ako nece ove sedmice slati, da ne cekam bezveze, vec dvije sedmice odgadjam program zbog njih.

    Da li je neko imao slicna iskustva?
     
  7. exchanged life

    exchanged life Aktivista

  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koliko ja znam ovaj amino whey ima samo od 3.5kg i po ovoj gore cijeni. A imas ga isto i na Siledrinoj stranici:
    http://www.amino.ba/index.php

    Tesko ces nac cisti hidrolizat, a ionako je ruznog okusa. Ovaj amino whey je kombinacija koncentrata i hidrolizata, dok ON gold whey pored ova dva ima i izolat. Realno je hidrolizat najbolji, pa onda izolat, koncentrat na kraju. Ali to se uglavnom odnosi na brzinu dospijevanja u misice, to je taj poredak. Ali kad pogledas procenat proteina na 100g i aminokiselinski sastav, da, ovaj amino whey je bolji od ON gold whey-a.
     
  9. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ne znam bi li davao pare, 100KM liku koji dolazi iz drugog grada, a da ne znam šta je unutra. Jest da se ni ne zna kad kupuješ iz radnje, ali makar je radnja, znađ gdje je...
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Siledra je ta radnja u Gradiški. Imaju stranicu preko koje možeš naručiti, sve regulara. A imaju i na piku oglas.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I ima li kakve vajde od tog genetskog mekinja za tovljenje.
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Tebi ni steroidi ne bi pomogli a o ovom "mekinju" da ne govorim. :p
     
  13. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    meni su vec 3 puta isti dan odmah poslali, ali putuje uvijek oko 2 mjeseca
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Pored kofeina, ZMA i ovih nazivimo "vitamina", jedino od suplemenata sto je iskoristivo je protein. Glutamin, aminokiseline, lazni fat burneri, tribulus i sve vrste testo-boostera, N.O. preparati, sve samo bacanje para.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tako je kod mene, samo kofein i whey. Popije se i kreatin nekad.
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Yup, upravu je Aero ali kreatin je malo nepravedno izostavljen. Meni osobno je kreatin najbolji suplement za bildanje, ako izuzmemo steroide :D

    Osjecam se duplo jace kad uzimam 5 grama dnevno, a zadnjih 15tak dana ga nisam uzimao zbog vadjenja nekih nalaza (zna iskriviti rezultate nalaza jer pisas mnogo kreatinina pa doktor pomisli da su ti bubrezi otkazali). Uglavnom nakon 15 dana neuzimanja osjecam se slabo i usporeno, cak mi i mozak sporije radi.
     
  17. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    evo narucio od njega, pa cu vam javiti utiske iz prve ruke o kakvom se proizvodu radi

    za starije tipove pogotovo bi dobro dosao stimulator prirodnog testosterona, znaci negdje oko 35+ godina. znaci stimulise prirodni testosteron, sto je sigurno, a misicni rast da li stimulise, to ne znam 100%, ali ima likova dosta zadovoljnih s time.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Masno lazu da stimulira prirodni testosteron. To sto ima zadovoljnih je samo placebo, kao i kod drugih gluposti, fat burneri, glutamin, bcaa...s tim sto bcaa i glutamin nisu bezveze, ali ima ih u whey-u.
     
  19. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ma ok za to, uradi se nalaz krvi za povišen nivo hormona i sazna se...

    Nego znaš li ti neku alternativu od 100KM da valja od tog lika? Izgleda da nemaju amino whey hidro 2,2kg...
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Radili su to vec, dakle nije bilo povisenog nivoa testosterona. Bas sam negdje citao o tome.

    I nema od 2,2kg, AMINO WHEY HYDRO je samo od 3,5kg.

    Ima od tog proizvodjaca (THE Nutrition) protein mix All-in-1, 3kg je oko 115KM. Mada je cisti whey bolji, pogotovo poslije treninga.