Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Gradina93

    Gradina93 Novi član

    Pozdrav,
    Da li ima neko da preporuči neku sigurnu stranicu ili osobu sa pika za kupovinu whey-a?
    Planirao sam kupiti sa myprotein sajta,ali zbog ove situacije sa dostavom i vidim da je član haker ima nekih problema,odlučio sam da kupim 1kg ovdje,a do tad će se ovo riješiti da naručim standardni paket od 2,5kg sa njihovog sajta.
    Našao sam na stranicama suppleman BH i kron.ba ponudu myproteina po prihvatljivoj cijeni. Ali da li je to to što se tiče kvaliteta,pošto stvarno nisam upućen i nemam nekog iskustva u nabavci suplementacije,a čitao sam o nekim prepakivanjima i prodaji ko zna čega u tim vrećama.
    Znači ako može neki savjet šta je najbolje,najsigurnije i gdje da uzmem od whey-a kod nas,dok se ovo stanje ne smiri.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Pa narucis odmah sa MYP i doci ce ti dok ispucas tu kilu.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo još do mene da dođe. Jednom kad je poslan došao je za par dana. Očigledno pošta nije išla.[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Znaci vakat i meni naruciti ako planiram da imam novi whey za mjesec :D
     
    Lamagician likes this.
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stigao. Vjerovatno stajao i onda spremili preko brze pošte, dostava je dzaba bila, pa eto, sve super ispalo

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Lamagician likes this.
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja narucio 14.5. i evo jos ga nema. A delivery frame prosao jos prosle sedmice. Sad sam naravno sa supportom na dopisivanju, igramo se gluhih telefona. A sto je najjace pozurio da ispucam ovaj gadni whey sto imam trenutno pravio muffine sa po 5 mjerica svakih par dana samo da ga ispucam dok ovaj dodje. Sad ostadoh na 2 mjerica a novog wheya nema. :D
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Doći će, ali što se tiče supporta nisu pretjerano ni ljubazni ni ažurni. Najgori epilog će biti ako ukinu dostavu za BiH jer meni su fedexom spremili o svom trošku, ako se stanje ne popravi samo će nas ukinuti

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ma ima realno jeftino kod ovih preprodavaca na OLX, tako su male razlike da se i ne isplati cekati da stigne iz UK. Nego eto jedino sto ja volim ovaj milk protein radi sastava a to niko od njih ne radi jer Bosnje nisu upoznate s njim niti kupuju.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ja kupim badem putera, kikirikija i još par stvari i dodam protein usput. Whey svakako slabo trošim, vreća mi traje četiri - pet mjeseci

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Njihov kikiriki puter je izvan ovog svijeta...
     
    Haker likes this.
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    @aeRo jel ti stigla roba?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Nije druze evo kriziram. Delivery frame je bio takav da je 4.6. bio posljednji dan za isporuku. Ni traga ni glasa od njega. Dopisujem se sa support-om, istrazuju kao qurci palci... Ja vec 2 sedmice bez wheya dadoh p'o plate na one zbregov protein drinks :D

    Ali hajd' pusticu ih jos iducu sedmicu nek se kisele ne bude li kakvog hajra ima da mi refund daju il da expres shippingom posalju zamjenu. Pa necu cekati 3 mjeseca na isporuku.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Navuko se na whey :p
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kao da čitaš post od ovisnika :D
    Ma ja već pojeo putere, znači da ne naručujem još.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To sto nemate whey-a, taman da malo odmorite bubrege.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ja, valja odmoriti od hemije :)
    Druže, protein iz surutke je protein, gore ih sjebaješ u mekdonalcu
     
    Aldiin likes this.
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ko je spominjao McDonalds?

    Sirutka ili ne, proteini opterecuju bubrege.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    U nekim abnormalnim količinama. U svakom slučaju prosječna prehrana modernog čovjeka je takva da je najmanji problem 150gr proteina dnevno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin and Lamagician like this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo Hrvati su pooštrili mjere na granicama, sada se mora imati dokumentacija za razlog prelaska granice. Teško da će ih skroz otvoriti kako su najavljivali s obzirom da kod nas ima sve više korone

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Vjeruj mi druze poceo sam raditi u industriji hrane vec evo skoro pola godine... mjerica wheya jednom u dan ili dva ti je najmanji problem sta sve pojedes i sta se sve servira. Cak i ako pazis sta i gdje jedes. A da ne pricam za ostale stvari kojima smo izlozeni u modernom dobu.