Najpovoljnija firma u SARAJEVU

Discussion in 'Generalna diskusija' started by b2_solid, Mar 24, 2009.

  1. b2_solid

    b2_solid Novi član

    Poz
    Moze li mi neko dati savjet gdje u SA da kupim računar tipa e8500 ili e8600, p5q maticna itd bez monitora i ostale periferije ( veoma je vazno ako ta firma daje dobar popust za KESH ??)
    :smt006
     
  2. daco87

    daco87 Aktivista

    najbolje ti je svaki dio posebno kupiti pa sam sklopi, tako mozes navjise ustedjeti.
    ni u jednoj firni neces naci da je svaka komponenta jefinija.
     
  3. b2_solid

    b2_solid Novi član

    nije mi toliko vazno da su komponente jeftinije nego u nekoj drugoj firmi nego je vazno da daju dobar popust za kes npr 10% :smt006
     
  4. Muhamed

    Muhamed Aktivista

    imtec ti je pojeftin na gotovinu, a možeš i na rate ako kupuješ AMEX-om
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Genelec daje 7% za keš na svotu preko 500km a imaju dostavu u bilo koji grad u bosni za 10km.
     
  6. Muhamed

    Muhamed Aktivista

    Da, zaboravio sam na Genelec!! Jako su povoljni!
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Tesko je pitanje u smislu dobivanja odgovora koji se nece pretvoriti u reklamiranje x firme iz y razloga. U navednim firmama tipa Genelec, Imtec, Plus i slicno, imas popust za kesh, u Plusu recimo imas relativno siri izbor Razer periferije (ako na to ciljas), Imtec nazivno ima dobru Asus ponudu preko Kim-Teca (sanse su da nemaju na lageru pa je opcija ti narucis i neko trci do Kim-Teca), Genelec ima dobre cijene procesora itd.
     
  8. Ja u Geneleku uzeo grafiku (285-icu) od 817KM i toliko je platio, nikakav popust nisam imao. 817 joj cijena na stanju i toliko je i platio... :roll:
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Skoro su uvedeni novi popusti. Zaracunavju se po automatici od dana kada su uvedeni.

    viewtopic.php?p=184181#p184181
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. Nije meni tad od "uzbudjenja" popust bio na kraj pameti :mrgreen: Imao brigu hocul je moci strpati u kuciste jer je ogromna :D Al je cinjenica da je samo Genelek dobavljuje i da su cijene u Geneleku ocito nize od ostalih firmi meni dovoljna :!:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Na stranu tema koja je riijesena -- ima l' tebe na Foldingu?
     
  12. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Gotov si sad Allene :D
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Busted :D
     
  14. he he... :D bit cu kad uzmem jci procesor :roll: ovaj dual sam sa dinom 73n kloko sa 2.33 na 3.0 al opet imam osjecaj da ga ova graficka "vuce"... A da uzmem i7 moro bi sve redom mijenjat a da radim samo za komp... :roll: Jos nisam ukapirao da se ne moze trcat za hardverom :D :D :D
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    OMG. :roll:
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    Eki to, dual core sasvim dovoljan ( ostane jos i za smp client) da potjera u dupe gtx 285 u foldingu. Nego pali to.
     
  17. artemis

    artemis Komšija

    Pali, barem dok je jos pod garancijom :mrgreen:
     
  18. Izvlacim se bezze jelde :roll: :D Zao mi je...(grafe) :lol: :smt005
    Al, et, nagovorili ste me jer je garancija 10 god,van Amerike, dozivotna in...
     
  19. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Kako taj glagol pali ima dva znacenja :D
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Pali nije glagol. Pali je imperativ i trece lice jednine u presentu od glagola paliti.