NBA 2K10

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bumbe, Sep 13, 2009.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Jel mi moze ko da kaze da li rade serveri :D
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kod mene sinoc nije se moglo konektovat
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo maloprije sam igrao online match nije bilo laga iako je sporije od offlinea i tu i tamo na pola sekunde zastane uz poruku waiting for opponent ali sasvim podnosljivo jer je ova igra ionako isprekidana stalnim porukama izmjenama timeoutima i slicno :smt003
    mislim da sam skuzio i fazon sa padom odoh jos da isprobam pa cu vam javit soluciju ako to jeste to
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo drugu zaredom sam igrao i nema problema sa padom da se pritisne ready

    sad dal su ispravili ne znam ili je do toga sto sam kroz menije svu navigaciju obavljao iskljucivo sa padom kao sto su prvi dan preporucivali ali ja nisam kuzio sta su htjeli reci dakle umjesto da kliknete na tastaturi enter i brojeve 2 za online i 3 da se pokazes vidljiv u lobiju/sobi treba stisnuti prvo start pa sut pa onda skok

    a kad ste u meniju prije pocetka utakmice samo na tastaturi pritisnite strelicu da pomjerite tastaturu u sredinu tj iskljucite tastaturu i onda pritisnuti ili drzati start jer se ready nekad iskljuci ako protivnik nesto izmjeni i slicno

    inace igrivost je bila odlicna tj framerate ali jest izbacilo u zadnjoj cetvrtini
    EDIT: treca utakmica usporeno pravo... odustajem...uglavnom vjerujem da kad su konekcija i sistem oba partnera dobri moze se fino poigrat
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    sve drugo pozitivno sto si naveo onda pada u vodu :|
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a joj jeste i vi mahandzije sve vam smeta :smt003 ja taman poso da zaostajem za tipom par koseva kad ono izbaci i ja sav sretan :)
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    nije to dzaba 2 cenera :lol:
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija


    hehe za druge platforme je dosta skuplja pa ih opet zeza..btw jedna interesantna stvar...nevjerovatno, ali istinito nba2k stranica tj forum takodjer ima odredjeni lag :smt003

    http://2ksports.com/forums/forumdisplay.php?f=186
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ovo sa gamepadom je iritirajuće.
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa jesil probao ova navedeni recept? tj da ides, od kada startas igru iz windowsa, kroz sve menije samo sa padom i jedini put kada pritisnes tastaturu je strelica prema sredini radi iskljucivanja neposredno prije pocetka live utakmice?
    EDIT: samo da ti kazem da ti je ovaj bug samnom samo pomogao jer se ja uvijek sazalim kad igram protiv slabijih ili protivnika sa hendikepom , zato uvijek biram losije ekipe i ne znam da igram sa lakersima, barcom i slicno :)
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma jesam, probavao sam sve moguće recepte. Izgleda, Logitechi su posebno problematični, barem prema njihovom forumu.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hmm jesil probao reinstal sistema? jer meni je ovaj recept pomogao tek na novinstaliranom win7 sad ne znam dal bi upalio na onom starom kompu...ko zna mozda ima neke veze...
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma, nema šanse da reinstaliram sistem radi toga. Pratit ću forum i čekati patch.
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    PC Patch for NBA 2K10 Confirmed

    "Ronnie from 2K Sports just confirmed that "The PC Patch is going to be majorly the same than consoles one and it will available in the approximate timeline ...". We will have to wait probably 2 weeks before the patch is released but it´s good to know that there will be a patch for PC too."

    konačno dobra vijest.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    izašao je novi oficijelni roster update... možete ga direktno iz igre skinuti...
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Automatski uradi.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    opet sam juce igrao online stvarno je fino bilo.... mislim da treba ovako uraditi...upaliti fraps te ako pri odabiru timova bude slab fps ne treba ni ulaziti u utakmicu ako je tu fps ok onda ce i utakmica ici fino.. :smt003
     
  18. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    u mene zakucan na 15 kada igram online :S
     
  19. Arnie

    Arnie Novi član

    Pozdrav , znali iko mozda gdje je Allen Iverson, imali ga uopste u igri(u pravom zivotu sada igra u Memphis Grizzlies)
    I Zlaja posto vidim da ti igras online imali nacina da mi odigramo online, ono da se nadjemo ja i ti i odigramo koju:)
    Naravno vazi poziv i za ostale ko god igra mozemo koju odigrati.
    Evo pojavio se u grizzlijima A.I:), naime izgleda da mi se roster updejtovo. Mozeli se inace ikako to ukinuti ja sam stavio kada sam 1 put ulazio u igru Automatic Updates OFF i on opet updejta roster.I mozeli se ikako pratiti koji je roster,mislim jeli updejtovan opet i to,ono da udjem negdje i pogledam da znam, kao kada se igra pacuje pa pise koja je verzija igre.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    odigrao sa nekim tipom veceras citavu tekmu, nije me izbacivalo, doduse islo je u nekih 20-ak fpsa :/ Odustajem od online igranja prije tog patcha