NBA 2K10

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bumbe, Sep 13, 2009.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    pa kako je zlatan uspio onda odigrati bruku utakmica ako je takav fps inace? Da nije do tebe nesto? :?
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma nisam odigrao bruku , svega 10-ak mozda i svaki pute me izbacilo, ali od kad sam nabavio jace pc komponente fps je uglavnom dobar(mada me obavezno izbaci tj prekine se igra prije kraja), mada sam i prije znao igrati uz dobar fps al rjedje....

    mislim da za dobar fps pored dobre pc- konfiguracije , dobre konekcije i dobrog stanja servera, treba imati srece da i suigrac ima sve to na raspolaganju
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    valjda (tek) za 2-3 sedmice patch...
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Oni plavi barovi znače koliki je fps protivnika. Zato nemojte igrati sa svakim. Minimalno preporučujem tri bara - što je otprilike 30 fps. Obavezno svi napravite benchmark. Ja sam uspio jednu utakmicu do kraja završit, i to sa gamepadom. Nevjerovatno, nisam vjerovao. Jedva čekam da se sve uskladi, igra će biti fenomenalna. I sad zna biti... ali frustrira nekad.
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jao, jao. Uspio sam odigrati dvije zaredom. I to sa skoro pa lokalnim fps-om. Bitno je da ljudi imaju popunjen bar i igra je mnogo, mnogo stabilnija. Ne prihvaćajte izazove od svakog...
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ko na xp-u ima problema sa framerateom u ovoj igri neka proba sa win 7 ..probam jucer na svjeze instalirani xp i fps oko 60 ,a bio mi oko 90 na win7...instaliram ponovo na svjez win7 i fps opet oko 90..... :idea: :?:
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    60 ili 90... zašto je bitno? Možda ti je u XP nekako limit radi vertikalne sinhronizacije. Nisam siguran.
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    mozda je to u pitanju, ja se slabo razumijem al eto rekoh da javim....takodjer misim da ima velike razlike izmedju 60 i 90 barem za moje oci i ukus, ako nije neki psiholoski efekt, a mjerenje nisam vrsio frapsom nego onim 2k alatom u igri a mislim da on daje nize rezultate nego fraps
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja lično ne volim previsok FPS. 40 do 60 mi najviše odgovara. Nema Tearinga, a brzina je sasvim zadovoljavajuća, i puno mi je lakše gledati takvu sliku nego onu od 100. To je vjerovatno do ukusa, pa tako i kod tebe.

    Probaj vidjeti u opcijama za v-sync, eksperimentiraj sa raznim postavkama i vidi rezultate. To mi izgleda kao najizglednija opcija, jer Win 7 u igrama nije toliko drastično brži od XP, ako i ikako.
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja ću 2k10 ponovo instalirati tek kad izađe patch, pa da vidim jesu li bugovi ispravljeni i fps poboljšan... ovako mi je u single playeru zakucan na 23.
     
  11. Bumbe

    Bumbe Aktivista


    Vjerovatno ti je konfa bolja od moje,u mene fps konstantno 50,60
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    :smt120 :smt120

    jel to nešto ironično? :D
     
  13. Bumbe

    Bumbe Aktivista


    :D......to je ustvari zalosno :D mada mozemo upotrijebiti i termin ironicno :D
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    buraz, ne kontam... kako možeš reći da mi je konfa bolja od tvoje, a imaš više nego duplo veći fps u igri od mene... s konfama smo tu negdje, jedino je tvoja grafa puno bolja od moje 9400gt i zato je ta fps razlika...
     
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ma ja nista nekontam :D...nisam ni znao kakvu konfu imas (pretpostavljao sam bolju :D ) ja svaki put prije nego sto zaigram NBA povecam PRIORITY na HIGH
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kod mene je pentium D dual core 2.66ghz, 2 gb ddr 400 i 9400gt 512mb

    grafa ti je puno bolja, ali ne znam gdje su moj i tvoj procesor u toj priči :D
     
  17. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kakva je ovo glupost u game play podesiti 100% ucinak u svemu bez obzira koju ekipu da uzmem, svaka trica ulazi svaki put uzimam loptu itd... :D :D
    Koja je finta zakucavanja, uspio sam mozda 3 puta, nadjem se u stotinu situacija kad sam sam i ne uspijem zakucati samo je polozi??
     
  18. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Tu je to negdje :D
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kombinacija 'clutch dugme + sut(ili desna gljiva)'
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja sam završio do sad jedno 10 utakmica. Nije loše kad radi... iako ima djece koja igraju. Sad sam jednog 40 razlike pobjedio, a nisam se ni trudio.