NBA 2K12

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Aug 18, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K11

    Poprilicno obimno, ko proba, nek javi utiske, naglasak na multiplayer.
     
  2. chenta

    chenta Aktivista

    Re: NBA 2K11

    Patch nije ispravio online grafiku...
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: NBA 2K11

    prije online utakmice, prvo odradi performance benchmark dok si u online modu (naravno konekcija mora biti uključena).

    btw, patch je ok, popravio je neke stvari, samo meni sad nekad zaškljoca igra. što nikad nije bio slučaj prije patcha, jer imam konfu i više nego odličnu za ovu igru.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: NBA 2K

    Coveri za 2K12:

    [​IMG]
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i dakle, igra je i oficijelno i neoficijelno :D izašla.

    navalite ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Gledam ovaj in-game ss, kako bi ovdje godio Ambient Occlusion, bas 'flat' izgledaju igraci na parketu.

    [​IMG]
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    vidiš da je slikano na laptopu. možda nisu grafičke postavke na max. ovo sve sigurno bolje na gejmerskoj mašini.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Ima li nekih novina u My Player modu?
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma mislim da je jasno da online još godinama neće biti ok... pogledajmo samo npr pes i fifu koji imaju po desetak godina staža u online igranju i još uvijek to nije pouzdano i mnogi su problemi prisutni...
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2K11

    Izgleda da EA Sports na neki nacin mora napraviti NBA Live koji bi bio bolji od 2k serije da se ovi konacno uozbilje po pitanju multiplayera na PC-u.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ev na gaming masini, isti dzavo:

    [​IMG]
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    narode ne znam za vas, ali meni je ova 2k12 famozna, prosto fantastična... gameplay je nekako logičniji, tečniji, fluidniji, prosto uživam igrajući... mnogo bolje nego prošle godine... onda ovi stari timovi, ma fantazija... definitivno sportska igra godine po mom izboru...
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Re: NBA 2K11

    Kažu iz EA, ništa prije 2014.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    promjenili su opet neke kontrole sada nema hopstepa, a y komanda sada radi postup tj ledjima okrece igraca kosu a ja se taman usavrsio i navikao da koristim uspjesno hopstep...jedna stvar malo iritira, moze biti nisam se navikao, tj kada pritisnem dugme za sut igrac ne osuta odmah nego pocesto napravi koracic dva u stranu pa onda?

    edit: do mene je-to se desava kada uz sut koristim i clutch tipku :mrgreen:
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    a u svakoj novoj nba 2k promijene šemu kontrola, i mene to malo nervira. ali opet promjena je manje nego npr. kad porediš 2k10 i 2k11. tu je ogromna razlika.

    @vedo

    a ne znam šta ljudi očekuju. po meni je ovo sasvim odlična grafika za sportsku simulaciju. ne treba očekivati bf3 grafiku i teksture ovdje.
     
  19. chenta

    chenta Aktivista

    ovaj nba 2k12 je iznad svih mojih ocekivanja, puno je bliži realnosti od prethodnih i vise do izrazaja dolazi skill, šutevi igrača skinuti odlicno posebno nowitzki ima cak onaj njegov fade away na jednoj nozi... sve u svemu igra je cista 10tka...
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nije strasna promjena kontrola trebale su mi tek dvije cetvrtine da se malo priviknem i sada mi se svidja ovaj postup sa Y tipkom a i hopstep je tu - clutch tipka...grafika je jako solidna...a jedna interesantna stvar je da sys req nisu puno narasli od 10 (mozda cak i 9) pa naovamo