NBA 2K12

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Aug 18, 2010.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  2. Esh

    Esh HWB

    Super ponuda! Ako neko nadje pristupacniju digitalnu verziju, nek postavi link.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    moze li se my player iz 2k11 prebaciti u 2k12?
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    izgleda da su sve sumnje potvrđene. po prvi put otkad je nba 2k serijal krenuo i na pc-u, developeri su odlučili da "malo" osakate pc verziju. naravno nikom nije jasno zbog čega je ove godine pc zajednica osakaćena.

    naime, nba 2k12 je reducirao teksture i lightning modela igrača na pc verziji u odnosu na xbox360. ali tu nije kraj. evo kompletne liste "osakaćenosti" pc verzije nba 2k12:

    "There are still a lot of key differences between the PC version of NBA 2K12 and the Console version.

    - Online still forces you to play on Low Graphic Quality settings (same as 2K11 & 2K10)
    - The console’s Lighting Engine did not make it into the PC version again this year
    - The Custom Arena Music feature is not in the PC version
    - Courts are inaccurate for non-US versions of the game
    - There are no alternate control schemes
    - No way to unlock Classic Warriors or Kings teams (btw, ovo je već sređeno hexeditorom nedavno)

    While these omissions are certainly disappointing, the PC version does have the updated gameplay and other features from the console versions of the game, and it’s half the price."


    editori su mjerili teksture igrača sa pc verzije nba 2k12 i u odnosu na 2k10 i 2k11, negdje oko 30% su manje. zaista neshvatljiv potez 2k sportsa.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Samo malo, zar nije u prosloj verziji online grafika bila "ok" ako su oba igraca izvrsili benchmark?
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Moglo na je na 2k10, na 2k11 je uvijek bila loša, nisam je ni dugo igrao. A ovo neću ni da uzimam original. Ali je u singlu dobra, CPU je opasan, cheeser pravi.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    tako su tvrdili u teoriji, a sad u praksi mnogi su imali problema...

    uglavnom, ovaj potez im nije trebao...
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Dosla igra preko Zavvia za 4 dana nakon obavijesti o slanju.
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    To si ugrabio onaj jeftini deal? I oni su mi skroz čudni sa tom dostavom, nekad su tako uber-brzi, pa stigne za 4 dana, a nekad se čovjek načeka i po 10-15 dana.

    Toliko off-topica od mene, nisam se nikad uštelio u 2K11, so I'm out :D
     
  10. malwarebyte

    malwarebyte Novi član

    Igram je vec 10-ak dana nisam je se nesto naigrao..grafika mi je onako,moglo je i bolje
     
  11. pigcop

    pigcop Novi član

    ej ljudi ako neko hoce da igra sa mnom nekada nek me doda u prijatelje pa da se lakse nađemo ovako search traži godinama :) user: pigcop666
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Platforma?
     
  13. pigcop

    pigcop Novi član

    hm nalazim se u forumu PC igre NBA 2k12 :) za pc sam mislio, a ko ne zna ima na ovom sajtu za pc da se dodaju prijatelji i tako to jer u samoj igri ne moze http://www.nba2k.com/friend/activity
     
  14. chenta

    chenta Aktivista

    kakva je sad online grafika posto je u 2k11 bila uzasna.. i kakvi su serveri, izbacuje li u pola tekme? nisam igrao online od 2k10 kad nije bilo problema sa grafikom
     
  15. pigcop

    pigcop Novi član

    ja furam pirat i ne znam jel originali imaju problema, quick match zna poceti odmah a zna traziti u nedogled. Sto se tice grafe onakva je kako je stavis sebi u settingsima. Odigrao sam malo tekmi svega 3 al me nije ni na jednoj izbacilo, zna se desiti kao malo zamrzavanje ali u toku 3 tekme samo na jednoj mi se desilo 3 puta pa je moguce da je do moje konekcije nesto bilo. Ako u startu kad biras timove s kojima da igras ne trza nece ni u igri, ako trza dok biras tim izađi odmah jer će i igra trzati. Valjda je to do pinga između dva igrača. Eto nadam se da sam pomogao pa valjda i nekoga sretnem u partiji. Odmah da kazem pirat radi sa neta, samo kreirajte usera i ne ukucavajte serijski i mail i kasnije odete na forum nba2k12 i verifikujete acc :) tako meni radi pirat online. E sad kad bude i ako bude patch ja svakako planiram uzeti original al za ovaj polugotov proizvod nedam pare.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    užasna je ako ne uradiš performance benchmark prije online utakmice.

    moraš to odraditi prvo.
     
  17. chenta

    chenta Aktivista

    verifikovao sam account, e sad kad odem na online pise sve uredno koliko je igraca online i friends ali kad odem na quick match pise "searching for opponent" i tako stoji vjecno znaci nikako me ne ubacuje u listu igraca kao u npr. 2k10. je li vama ovako i moze li se to kako rijesiti. btw, pigcop dodao sam te u friends preko onog sajta pa javi ako znas nesto u vezi ovoga moze li se srediti pa da igramo..

    edit: naknadno sam procitao ponovo post znaci i tebi trazi u nedogled, a moze li kad te imam u prijateljima odmah poceti, javi pa da igramo..
     
  18. pigcop

    pigcop Novi član

    Eh ovako svi imaju problema sa tim da ne mogu na quick game dobiti odmah tekmu, e sad daj ti meni svoj isto nik da ija tebe dodam jer ocito moramo jedan drugog dodati da se vidimo. Sto se tice tog quick game pazi ako nece u prvih 30 sec da nađe partiju neće nikako onda kliknes nazad pa ponovo quick match, onda ti se moze desiti da ti nestane ono dugme da prekines search e to pricekaj i poslje toga opet 30 sec i meni u 60% slucajeva upadne tad u tekmu. Odmah vidi ako ti igraci pri odabiru trzaju pomalo i igra ce se vuci i odmah tu izađi iz partije. Eto nadam se da cemo se vidjeti online nakon sto mi das svoj nikc u igri.
     
  19. chenta

    chenta Aktivista

    Evo nick pa dodaj: ermin86

    Kasnije cu probati ono kako si rekao, pa javi termin kad inace igras pa da uletim da probamo hoce li moci...
     
  20. pigcop

    pigcop Novi član

    evo dodao sam i ja tebe sad, igrat cu sad do 7 sigurno al nemam pojma jel ovo sad radi ovako sa prijateljima. Slucajno sam nabasao na onu stranicu jer unutar igre nema nigdje za dodati prijatelja da se igra, ako ne prođe nikom ništa čekati kakav patch opet :)