NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. FGR-HZ

    FGR-HZ Novi član

    Zasto mene uvjek izbaci iz igre kada hocu da igram utakmicu??I kad je onaj kratki video prije pocetka utakmice sve nekakve boje isarane??? Jel to do drivera ili pak ness drugo??????
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Jaran je skontao, helem imas posebnu tipku za to u opcijama (da me ubijes ne mogu se sada sjetiti kako su joj dali naziv), helem pritisnes nju i on pokusa alley oop.

    @FGR-HZ - Napisi konfu i OS pa ti mozda pomognemo
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sta je postup komanda?
     
  4. FGR-HZ

    FGR-HZ Novi član

    AMD Athlon 2200+1,8ghz
    Ram 1,5 GB
    Graficka ATI hd 3650,pixel Shader 3.0,512mb
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    e mislim da je to za alley oop
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    dictionary.com
    post up
    Part of Speech: v
    Definition: in basketball, to establish a position in the frontcourt on one side or the other of the free throw lane, esp. used against smaller defenders
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    LOL Zlatane. Iz same fraze postup, nikad nebih zakljucio da je o tome rijec.

    Zahvaljujem.
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nije "postup" za alley oop... to ti je da se dole naguravaš u reketu leđima prema košu... haj ako neko skonta koja je tipka za alley oop nek javi...

    ali ne mogu izdržati a da ovo ne napišem... svaka čast 2k sportsu i kapa dole do poda, ali nba live je tata mata kad je glavni meni i kontrole (i štimanje istih) u pitanju... nemojte sad ovo pogrešno shvatiti, striktno se odnosi na glavni izbornik i kontrole :lol:
     
  9. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Instaliraj NBA Live i igraj se u kontrolama, pa da NBA 2k9 ima editor komandi u Assembleru ja bih ih nastimao prije nego li igrao NBA Live :lol:
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I meni je zbunjujuci ovaj meni u 2k9, fakat. Milion nekakvih profila nidje veze s vezom, kaze load profile kad kliknem na br 1 kucicu, a tamo nigdje nesto da loadujem iako imam snimljen profil. :lol:
     
  11. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Mora se uzeti u obzir da im je ovo tek treci izlet na hard diskove, bice bolje u buducnosti i 'revizijama' igara.
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pih, ispade da ono što sam na prošlim stranicama smatrao bugom i nije bug... izgleda da je došlo do nekih promjena u pravilima što se tiče sata za odbrojavanje vremena...

    jel iko vidio u sarajevu orginal za kupiti? mislim da oficijelni patch (ako izađe) neće raditi na ovoj "našoj" verziji...

    p.s. kažu raja alley oop = backdown + pass tipke
     
  13. zrajak

    zrajak Novi član

    Nabavio igru, i nemoze na moju graficku ati 9550, razlog pixel shader 2.0, treba grafa koja podrzava 3.0

    Kad sam tup :smt021 , ljudi fino napisali minimum gf 6600 ili ati x1300

    I jos za raju koja misle da nabave xbox kontroler, procitao sam na netu da nije moguce nasteliti na pc-iju isto komande kao na xboxu, nesto su pobrkali za pc verziju, tako da se raja zale oko toga.
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nba2k9 me nekako previse podsjeca na moju zenu....fino to sve izgleda al brate previse zezanja po citav bogovi dan sa nekim sitnicama radi ono malo sexa jednom mjesecno...

    svaka im cast al meni se jednostavno vise neda pokrenut ova igra..... jer znam da prije nego sto ista zaigram trebam proc kroz nocne more podesavanja svega i svacega pa i kad pocnem onda non-stop prekida igru sa animacijama za koje je potpuno nejasno gdje se iskljucuju... meniji nelogicni nejasni smuseni... pa svakih 15 sekundi vrsi neke izmjene automatske koje se takodje ne mogu iskljuciti...da ne govorim o golgoti ako hocu nastimati dva gamepada da igaram protiv frenda ....
    opet za nekoga ko ima drugaciju konstrukciju od mene i ko je voljan potrositi par sati da se usteli u menijima i kontrolama, ili kome sve ovo uopste nije bitno ovo ce biti fenomenalna igra vjerujem...
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sto se tice auto sub, cini mi se da sam vidio negdje da se to ugasi.

    Probaj options/coaching, tamo imas da podesis zamjene i tajmaute.

    2 gamepada rade sasvim normalno.

    U opcijama samo nastelis komande 1 gamepada i rade oba sa tim komandama, naravno ako su identicna kao kod mene.

    Samo ih ustekash i deresh.

    Tip: Kad vrsis odabir timova, ukljuci analog (obavezno, ako si nastelio komande po uputama za PS3), i stisni na jednom padu desno na analogu, na drugom lijevo na analogu (lijevom) i vidjet ces da ce jedan gamepad odfurat desno na prvi tim, drugi lijevo, i bez problema igras.

    Ja i buraz svaki dan bacimo po par tekmi.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sta ti je backdown?

    Ja sam citao L2 + pass, ali da bi uspjelo mora biti igrac pod obrucem sam.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kako mene isto to nervira... i još sam isključio u opcijama te "cutscene" animations i opet se pojavljuju i nikako ih ne možeš prekinuti.... izgubim pola sata vremena da odigam jednu tekmu na četvrtinama podešenim na 2min...
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima ta tipka u opcijama za podešavanje "controler settings"... uglavnom radi... stisneš backdown i pass i pokuša alley oop :D
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja nisam vidio u kontrolama backdown, na kojoj stranici kontrola, offence, deffence, player lock off ball?
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pod offense... ne znam jel tačno se backdown zove, mrsko mi ulaziti u igru, ali pod offense je... šta ima još tu od naziva?