NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa cuj neznas kako se zove, sta ja trebam nagadjat koje je dugme. :?
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    "post up" + "pass" = alley oop
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nevjerovatno me nervira ovaj sistem odbrane. Nema šanse da se uštelam. Samo prođu pokraj mene. Da li postoji ikakav način da npr. lockam na nekog protivnika i da samo njega pratim. Stvarno se nerviram dok igram ovu igru, pogotovo kada sam u odbrani, dođe mi da monitor razbijem :evil:

    Edit : Omiljena rečenica komentatora "You can't run away from DNA" :)
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    loše jako odbrana napravljena, ne možeš je igrati nikako, jedino u reketu protiv centara... ali protiv bekova nikako, jako su loše to napravili, na svim forumima se žale na to...
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma odbrana katastrofa, ali opet kada igram protiv kompjutera, skroz teško dajem koševe :?
    Dovoljno je sa Bryantom uraditi onih malo spinova, eto te pod košem i eto poena. To mi je totalno glupo ...
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Danas igrao 3 sata protiv jarana, alley oop je definitivno "post-up" + dodava, par puta mi je uspjelo :)
    Izgasili smo faulove, 300% zanimljivije i odbrana strahota dobra, stelova bilo milion. 5+ za multi dio ove igre
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gdje je postup u kontrolama?
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    e jebiga jarane, kad sam ti ikad napisao kako se radi alley oop, tebi mrsko provjeravati po kontrolama i tokom igre... hoš da ti još i nacrtamo? :smt003
     
  9. GW

    GW Moderator

    Mogao si doći do njega pa mu pokazati. :D
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Izvinjavam se, ja trazio po drugoj i trecoj strani kontrola a ono odmah na pocetku.

    Svi koji su trpjeli dusevni bol zbog mojih pitanja, neka prime duboku ispriku. :mrgreen:
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    basketate li ili ste prestali? :lol:
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    basketamo, basketamo. Ovo je definitivno igra koja ce jos dugoooo ostat na mom hdd-u :)
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Isto i ovdje. Ja kad ne radim web, sutam WOW i ovo. Kakvi CODovi, Farcryjevi i slican shit. :smt003
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    "Right now he's just to good Kenne, way too good. They need to bring the second defender" :)

    Skontao sam skroz alley oop kako uraditi, ali da li zna neko onaj fol da udari u tablu, da mu se vrati lopta i da je zakuca ? Ne znam kako se to kaže u stručnom terminu, ako ima naziv.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    a zna li neko kako se "zovu" akcije? skontao sam kako da uključim onaj mali ekran gdje piše lista akcija, tipa "post up, isolation, pick and roll, pick and pop..." itd, ali ne znam šta da pritisnem da aktiviram određenu akciju. šta god da pritisnem, ekran se samo ugasi i ništa se ne desi.
     
  16. Nyxem

    Nyxem Novi član

    ako koristis ps2 ili xbox controler probaj pritisnut analog,tako u mene na NBA Live 2005 XBox
     
  17. ajdin

    ajdin Novi član

    ee mozel vama trade.meni kad hocu da trade-am izbaci na nugettse i smo sa njima mogu trade-at ne mogu listat ni na jednu drugu ekipu.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ljudi prestanite mjesati, NBA Live i NBA 2K su dvije potpuno druge igre, istao kao npr. FIFA i PES.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    vidim svi zaboravili na ovu igru :)

    elem, oko 25tog bi trebao da izađe prvi oficijelni 2k patch na nba 2k9 pc verziju... patch će riješiti mnoga gameplay pitanja i probleme, a govori se čak da će i optimizirati još bolje samu igru...i naravno bit će na steam-u... e sad ja ne znam kako ćemo ga "mi" uspjeti nabaviti i "napraviti" da radi :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Pa nemas razloga da se brines dok god diskutujes o originalu, zar ne?
    Uostalom, na istom mjestu odakle si skinuo igru, imat ces i prepakovan patch.