NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

     
  2. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    http://www.cbssports.com/nba/story/12227748


    Koji li je on film gledao, pa pomislio da sam tu scenu odglumi?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    To ti je standardna opcija tokom ljetne pauze u NBA. Ako nema najave tradeova, samo ovakve informacije dolaze u oruzje/droga/prostitucija verzijama te uz dodatak novcane kazne od klubova i lige.
     
  4. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Ovakva situacija ja ne znam kad je bila. Covjek je bio naoruzan kao da je krenu u mali rat, i sto je jos gore izgleda da su mu sva oruzja bila sa metkom u cijevi.
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

  6. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Nisam odavno pratio, no prelazak u Brooklyn je 'stara zelja', cak i sadasnjeg vlasnika, no problem je bio u dvorani.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Knicksi su potpisali sa Leeom i Robinsom ugovore za narednu sezonu, sto ce im pretpostavljam biti i posljednja u Knicksima s obzirom na to koji igraci ce biti slobodni za ljeto naredne godine :)
     
  8. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Izgleda da ce biti prenos utakmica na SportKlubu. Barem tako najavljuju.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Je li usao SK na nase trziste, potpisao neki ugovor sa ovim cable operaterima?
     
  10. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Ne znam kako mislis je li usao na nase trziste, kad je taj kanal u ponudi nasih kablovskih operatera odavno?
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Bice da sam zamijenio sa nekim drugim onda.
     
  12. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Valjda mislis na ArenaSport? Zadnje sto sam procitao o tom kanalu je da su u fazi pregovora.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    To je to, oni su se takodjer spominjali za NBA, zato mi je bilo cudo da se sad spominje i SK.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    The NBA and its referees union agreed on a two-year contract Friday, ending a lockout of more than a month, according to an Associated Press report.

    The officials ratified the deal that was reached earlier this week in a vote Friday night. No details of the vote were provided, nor were terms of the agreement.

    “We are pleased to reach this agreement,” NBA commissioner David Stern said in a statement.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Sutra pocinje sezona, cetiri utakmice:

    7.30 pm Boston - Cleveland
    8:30 pm Washington - Dallas
    10:00 pm Houston - Portland
    10:30 pm L.A. Clippers - L.A. Lakers
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Re: NBA 2009/10

    Očekujem Clipperse da tuknu Lakerse. Barem bih volio.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: NBA 2009/10

    kad je ovo po nasem veremnu, prenosit ce ga Sport Club?
     
  18. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Prvi prenos utakmice 30. na 31. u 01:00 i biti ce Boston – Chicago.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    +5 sati u odnosu na navedene termine. Veceras ce se onda trositi bandwidth preko ILP-a :)
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Prva utakmica zavrsena, Boston je bez vecih problema dobio Cleveland 95:89, bez obzira sto to rezultat ne pokazuje. Osim na pocetku kada je Cleveland otisao na +14, Boston je kontrolisao utakmicu te ostvario superioran postotak shuta za tri poena.

    Klupa Bostona je neusporedivo bolja od klupe Clevelanda, a i ova utakmica je potvrdila da Rasheed biti veliko pojacanje za Boston. James je postigao 38 poena, standardno dobar, no Cleveland trenutno nema nikog ko bi promijenio tok utakmice sa klupe, posebno sto je David West sada upleten u neke probleme "sa zakonom".

    KG je takodjer bio dobar, mada je fulao jedno zakucavanje u velikom stilu, haha.

    Idemo sad dalje Mavs-Wizards, Washington izgleda jako dobro.

    [​IMG]

    Dodatak: Wizardsi su glatko dobili Mavse, izvrsna igra u napadu, popravljena igra u odbrani sa novim trenerom ocito. Hibachi is back.