NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2009/10

    u nedelju na nova sport prijenos boston-cleveland u 20:45 cini mi se,valja to pogledat :)
     
  3. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    http://www.wnba.com/shock/news/jones_100310.html


    Nije bas NBA, ali je blizu. Po meni ovo je cisti marketinski potez, nesto kao kad je Master P potpisao za Charlotte, ali uglavnom imat ce pokazati sta zna za par mjeseci.


    @zoi, koji je to kanal, kablovska ili satelit?
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: NBA 2009/10

    satelit,kanal Nova Sport(nema bas neke veze sa Nova TV iz hrvatske).
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Ovo s Marion Jones me donekle podsjeca na situaciju kada je Jordan mislio da je stela u bejzbolu :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Dobar, dobar.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Atlanta je bez sumnje u posljednje dvije godine donekle i "nesretno" ispadala iz playoffa, ali mi se cini da su ove godine jaci od Celticsa, mogu pobjediti Orlando tako da finale Istoka nije nedostizno.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Suspended Washington Wizards star Gilbert Arenas was ordered Friday to spend 30 days in a halfway house for his conviction on gun charges stemming from a locker-room confrontation with a teammate. District of Columbia Superior Court Judge Robert E. Morin also sentenced Arenas to 400 hours of community service, which cannot be conducted at basketball clinics, and a $5,000 fine.
     
  10. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Steta sto kos nije priznat.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Strasan kos! Inace, zanimljiva situacija, CEO Netsa otisao na rucak sa fanom koji je zbog uzasne sezona Netsa na prosloj utakmici dosao sa utakmicu sa papirnom vrecom na glavi :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

     
  13. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Navijacima Toronta sigurno nije smjesno. :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Ovo je nakon shuta Natea Robinsona na svoj kosh definitivno najsmjesniji potez sezone.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Play-off pocinje u subotu!
     
  18. h2o

    h2o Aktivista

    Re: NBA 2009/10

    Proslu i ovu sedmicu skoro svaku noc je bio po jedan prenos na SportKlubu. Nikad se ovoliko, a u tako malom vremenu, nije moglo nagledati utakmica na ovim prostorima. Valjda ce nastaviti tako.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    [​IMG]

    Evo parova. Na Istoku po meni ce bit zanimljivo samo Magic-Bobcats, dok na Zapadu dobre tekme bi trebale biti bukvalno u svakom dvoboju. Zao mi je sto je Oklahoma odmah naletila na Lakerse.

    Uglavnom, prognoza za prolaz:

    Cleveland, Orlando, Atlanta, Boston.
    Los Angeles, San Antonio, Phoenix, Denver (mada me brine sto je George Karl odsutan i zbog cega bi ultimativno ekipa Utah Jazz mogla proci).
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Brandon Roy ce zbog povrede propustiti play-off, sto potvrdjuje da Portland nece moci da parira Phoenixu.