Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Potpis!

    Bas je tuzno sto sam najbolju voznju u zivotu odero na PS1 i telki od 34cm a sad sa ovolikom silom hardwarea nema tako kvalitetne voznje. :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Pa GRID je mix izmedju "prave" TOCA-e i NFS-a. A sve to bazirano na CMR:DIRT igri.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    Nije prica o realnosti, vec o samom gameplayu / zanimljivosti / vremenu koje te prikuca za monitor. Grid nije realan al je super zabavan (online pogotovo).
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Odron, Audi TT pobjedi Lamborghini :smt005 :smt005
    Meni muka dodje od onog citanja, sta covjek sve navede da nevalja, jedina stvar koja po njegovom misljenu valja je osjecaj brzine :lol: :lol: :smt005 :smt005 u f1 mclaren i zvuk opcenito u "igri".
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Kao da je to nesto novo u NFS most wanted-u ides 370kmh sa Fiat puntom :lol:
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Pa jel to nesto nemoguce da TT uzme lamborghinija,šofer je bitan a ne auto,a ne mora znaciti to sto je igra dobila slabu ocjenu da je taraba ziva,mozda se nekom i svidi,ipak ima ganje sa murijom a to ne moze biti lose,i FallOut je dobio sve desetka pa sam ga ja skinuo sa racunara prije nego sto sam ga instalirao jednostavno ne lezi mi igra,nije moj žanr.Ovom cu NFS-U ipak dati sansu a ako ne zadovolji,zna se Recycle bin :mrgreen:

    Edit: Mislim od ove igre je apsurdno ocekivati nesto realno,ali samo da bude zabavno i biti ce OK.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Da ali staviti u istu recenicu GT i Grid nidje veze :). GT bar tezi simulaciji a grid je cista arkada.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    a jebo ga ti jesi uporan, procitaj jos jednom fino moj post :wink:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    procito i opet stojim iza onog sto rekoh :D
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Jok, GT, pa Burnout, pa onda moze Grid i sve ostalo. :mrgreen: Moze i Motorstorm lagano u vrh arkada ko ima prilike igrati.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Jok. RBR,rFactor,LFS,GT,RACE serijal,GTL,GPL,GTR 1 i 2,BMW M3,.... na jednu stranu a na drugu NFS,TOCA (i grid je tu :)), Motorstorm, Colini svi, Flat out, ....
    Jednostavno mi ne idu poredjenja simova i arkada, mada volim i jedne i druge. Al jedne igram sa volanom i iz prvog lica jer je lakse, bolje, prirodnije a druge ili gamepadom ili tastaturom i iz treceg lica jer je lakse, bolje, prirodnije :smt002
    EDIT: I zaboravih dodati :). Kako rekoh volim i simove i arkade ali su potpuno razlicite vrste uzitaka pri igranju jednih i drugih pa otud mi njihovo poredjenje nidje veze.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Ja prosto vece uzivancije u arkadi nisam imao do Grida, a vi pricajte sta hocete, grafika, razbijanje auta, sve je extra bilo.

    U nfs serialu, uvijek ono standardno cheshkanje autom od bankinu i iskrenje, a ni sekunde stete. :smt005 Ni u novom nastavku se nista nije promijenilo po recenzijama i youtubu, al ipak eo skidam je pa iznosim svoj review kroz dan dva.
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Re: Novi NFS==??

    ma dacu NFS-u sanse, bilo je dovoljno proigranih noci uz njeg, mislim da treba malo fan suporta... :wink:
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  16. GW

    GW Moderator

    Re: Novi NFS==??

    To je samo zato što ga Dog vozi. :smt003
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    Odvozio 2 trke i izbrisao. Pa ovo je sramota!! Grafika je cista 0, bez AA framerate zna past i na 15 :shock: A pogledajte samo kako su texture niske reze...Drvece je cini mi se obicni 2D plane koji se vrti prema vasem pogledu (ala Super Mario 64 iz 1996.god)
    Osjecaj voznje je jedno 20x bio bolji kod NFS 3.
    Smece.

    [​IMG]
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Novi NFS==??

    Probao, obrisao. Iako sam do sad prekucao sve iz serijala, ovo je najgore smece. Grafika losa, ponasanje auta lose, jednostavno nema nista interesantno sto bi me zakucalo pred monitor.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Prekidam download. :mrgreen:
     
  20. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    ja samo ne znam ko pravi ova smeca od igrica i sta imaju na umu kad prave igrice. mozda im je cilj da naprave sto goru igricu ili smo mi drugacijeg ukusa od njih. ne znam.
    ali kad sam pisao ovu temu zeljno sam iscekivao da izade undercover. a kad sam ovih dana gledao na youtube-u i vidio da u nekoj misiji nesto kao skupljas pare koje su obicni krug u zraku meni se zgadio nfs skroz.
    a sto se tice GRID-a fina je igra ali sto Vedo rece puno je igrivije online.
    pa eto toliko mojih gluposti i razocarenje. :cry: