Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    ma onda igraj grid, nije ni prearkadan a ni previse simulacija, zlatna sredina :smt002
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: Novi NFS==??

    po konfi bi mogao haman jedino gtr2 i race07 i sve prije toga... ima li tu kakva preporuka? :D ili je to sve isto kao toca race driver 2?
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: Novi NFS==??

    ev meni novi nfs stopa.... low detalji na 8800gt wtf?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    ista stvar. nista se ne cudi :|
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Ionako je sranje od igre,install i uninstall odradeni u veoma kratkom periodu.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    zasto se svi furaju na taj GRID :p ne kazem da je losha igra, ali nije jedina :) meni se vise dopao Test Drive Unlimited :) nekako mi je fizika bolja. pogotovo uzivam vozeci oldtimere :) 8) :roll:
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    :smt005 Postaj screenshot na high jedan pored drugog ove dvije igre, pa reci koja je bolja.

    Fizika bolja u TDU? :smt003 Pa tu ne mozes ni ogrebat auto, dok na Gridu spadaju sijalice sa zadnje tablice. :lol:
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    TDU nije losa, al su usrali staze, to be odbilo. ja sam je bio zavrsio jedno 20%, rijetko koja trka je imala kakvu zeznutu okuku, vecinom picis pravo uz jako blage okuke.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Bas je fizika to o cemu pricas :D
     
  10. Riddick

    Riddick Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Live for Speed
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    poslije 40% i dolazi ono najteze, gdje po citav sat vozis jednu utrku (dugu 200km). ne bih ja bas rekao da su blage okuke, uostalom, nije sve o okukama :D:D meni je zanimljivo i to sto odredene utrke mozes voziti samo sa odabranim autima :) pa se moras potruditi da kupis takvo jedno :) naravno, ovo je moje misljenje. poigrao sam i jednu i drugu igru, ali mi se TDU vise svidio :)
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Novi NFS==??

    Hajd napravite novu temu o racing igrama. Fakat nema smisla. Dvije stranice niko nije nfs spomenuo, a tema je nfs.
     
  13. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Ne kontam stvarno sta radite sa vasim konfiguracijama, al meni su postavke za car - high sem smoke, i za world - low i ide poprilicno glatko, jos na ovoj mojoj konfiguraciji. Ako moze iko da posta par slika na high postavkama, meni sve izgleda nekako cudno, isto ko da ima neki graphic glich ili nesto tako :S
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    Postavio sam ja screen na pocetku topica negdje, svi detalji na max, ma katastrofa, texture isprane, refleksija na autima ocajna itd...
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Ma kriza žešća, mislim da je jedina igra koja bolje izgleda na low detaljima nego na high :S
    Boga mi isto k'o da im je ovo prva igra pa ne znaju šta da rade!
    Pošto se o texturama i FPS-u već sve zna, čini mi se da je AI poglupio, frajer iz neke 10 trake izlijeće ispred tebe (govorim o saobraćaju), vodim, bubam, 95% trke bez problema, a onda se frajer zada niotkud i ostavi me da gledam za njim :smt003 !
    O zapinjanju za freakin' kamenčić i skakanje u zrak k'o zadnja budala nema potrebe govoriti!
    Uglavnom, BIG FAILURE, iz onih trailera jedina veza sa igrom je ta da se radi o autima :smt003
    Anyhow, evo izašao je izmijenjeni paket textura pa ko hoće bujrum:
    http://www.nfsplanet.com/nfsuc_files.php?lang=eng
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    LOL, novi paket textura. :smt005
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: Novi NFS==??

    konfa ti je koliko vidim p4 2.8ghz, 1gb ddr400 i 6800 grafa... jesi li probao grid i kako ti radi i na kojim postavkama?
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Novi NFS==??

    Sljedeci koji spomene grid na ovoj temi, ohladit cu ga. Casna pionirska. :twisted:
     
  19. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Steta prava, oprostio bi i ovu "cudnu" grafiku da su auta napravili normalno, ali zbog ovog handlinga, ko da su djeca neka pravila igru pa ono ne znaju bolje. Ovo nije ni arkada ovo je bash za djecu koliko je lagano i ofirno. I ne kontam koji je fazon staviti autima mali top speed i onda ih po onom highwayu guliti 350km/h jedno minutu i po...


    Jesam igrao grid, sve low postavke, nisam mjerio fps, al bi rekao kad zagusti zna spasti na 15, vecinu vremena oko 30-35 i nekad se popne na 45 :D
    Sorry Dog :D
     
  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: Novi NFS==??

    kod druga na poslu q6600/3gb/3870 i ide bez trzanja na low...

    izgleda da na ovom pokusaju od igre 3870 lomi 8800gt...