Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    I kod mene sve na max i bezveze, bolje izgleda the run.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    The Run je bio solidan NFS, pa to se moglo i igrati.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ba, pogotovo poslije 60 fps patcha. Ja ga i danas poigram.
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja mislim upravo suprotno.. I MW2012 i Rivals ga pojedu. The Run mi je ostala u sjecanju kao igra koju predjes za 4h i zaboravis na nju. Pocevsi od osakacene price, smijesnog voznog parka, trajnost itd itd. Jedino sto je izvlacilo tada je bio prelaz na frostbite i eye candy grafika.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Po meni je osnova nfs serijala uzivancija u voznji po lijepim predjelima sa odlicnom grafikom (za vrijeme kako su izlazili nastavci). Kada su nfs poceli pretvarati u nesto vise od voznje, ala burnout paradise, usrali su ga.
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Na žalost ja se ne bih složio da je NFS takva vrsta igre. Od kako je igram (a igram je od NFS II) nisam imao prilike da uživam u lijepim predjelima i grafici. Igra se uvijek odvijala poprilično brzo jer je trkaća arkada koja zahtijeva brze situacije.
    Rivals je po meni vratio dobar dio atmosfere koju je imao stari dobri NFS IV: High Stakes ali uz otvoreni svijet. Jedino što mi se zaista ne sviđa jeste što nakon par odigranih sati čovjeku dosade staze i relacije vožnje koje se ponavljaju. Veličina mape je čisti privid koji su uspješno prikrili. Najljepši ugođaj je prelazak iz pustinjskog predjela u snježne planinske dijelove, još samo da ima imalo utjecaja na ležanje vozila na cesti i bilo bi odlično.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj fix fakat preporodi igru, ako imate dovoljno jak hardver da drzi igru konstantno na 60 fpsa. Konacno se moze i poigrati :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    NFS 2015 mogu komotno nazvati Underground 3, imam neki sesti osjecaj da je to ono sto se cekalo predugo. Bit ce ludnica sa ovim napucavanjem, btw potvrdjen i BMW M3 iz Most Wanted :D






     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Pogotovo uz always online sim city foru. Nece im proci isti fazon dva puta. M3 je navlakusa mislim samo za preorder, jebiga dok je ovaca ....
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ici ce kupovina preko mexica, zabij mu neka je stalno online. I ostale igre sto igram su iskljucivo online, BF4, Diablo 3, SC2.
    Bitno je da igra bude ispeglana, i da EA nesjebe stvari po obicaju.
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    bas dobro receno underground 3 :D

    imali su 2x godine fore barem su prosle godine odmarali od izbacivanje igre, iako mislim da nije vise kao nekad tunnig auta u modi.
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jedva cekam, sta je prednost origi igre, online multiplayer i?
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma na to always online realno nema smisla ni kukati. Ko to danas nije povezan, a ne znam da mi je net pukao dva puta u godini.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nezelim se zezati sa krekovima i apdejtima u ovoj igri, zato ce ici origigi, sad deluxe ili standardna verzija to jos treba vidjeti. Preko Mexica je oko 5$ razlika ako sam dobro vidio, u svakom slucaju dosta je jeftinije.
    Mislim da ce ovaj crew dio biti vezan za online, da se povezes sa drustvom. Jos se neznanju svi detalji a igra izlazi pocetkom novembra.
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Džaba tebi super konekcija ako njihovi serveri nisu u stanju da rade kako treba (SimCity i Diablo3 anyone?), pa ćeš igrati kad ti oni kažu a ne kad ti hoćeš.
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo su igre koje se ne igraju krekovane. Rađene su pretežno za online iskustvo i jedino se može uživati ako se igra original.
    Ja posjedujem NFS: The Run, Most Wanted (2012) i ovaj novi Rivals u originalu i nisam imao nikakvih problema sa njihovim serverima ili match makingom. Nisu ovo igre kao BF da je toliko bitan FPS jer ako je nekome loša konekcija onda protivniku skače auto po stazi ali se trka ipak završi sa koliko toliko realnim vremenima. Posebno kod NFS: Rivals nije bilo problema, tu sam mogao igrati solidne trke protiv stvarnih protivnika.

    Ovaj put ću sačekati da se igra nakon izlaska slegne na tržištu a do tada svakako igram The Crew koji je daleko bolji, samo da ispoliraju kontrole kako su najavili sa izlaskom novog DLC-a i update-a koji će biti i za standardnu igru.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Part of the conversation includes hearing from our PC community that an unlocked frame rate in Need for Speed is a massive priority for you, and we fully agree. To deliver this, we’ve made the decision to move the PC release date to Spring 2016. Our PlayStation 4 and Xbox One release dates will remain the same, starting November 3, 2015 in North America and November 5 worldwide.

    Haha, pola godine im treba da skinu cap sa frameratea xD
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Mrtva igra do proljeca, nece je se nitko ni sjecati niti mariti za nju na PCu do tada.
    Da mi je znati sta su radili 2 godine kada znaju da je fps cap problem na PC. Najvjerovatnije da je PC development(port) igre krenuo prije mjesec dva, zato ni nema Bete na PC.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako bi se drugacije konzole favorizirale da nema ovakvog bullshita. Nije mi samo jasno kako nisu mogli skontati bolju šuplju.

    [​IMG]
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A jbt baš sam se bio naložio, čak sam namjeravao i preorder uraditi mater im, nek se roknu.