Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    i taj Englez kenja . moron si sto si kpio igru niko te nije tjerao :lol:
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta je trebao, uraditi review na piratskoj verziji?
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pogledat druge recenzije . i jaka mu recenzija , mogo je makar gamepad ukljucit .
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kazes da ga niko nije tjerao da kupi igru, naravno da ce je platiti, nemoze piratsku verziju predstaviti na svom YT kanalu. A odgledao sam i druge recenzije, igra nevrijedi ni pola od 70KM koliko je trenutno na g2play. Za 75KM sam kupio BF4 sa DLC-om.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odkad nisam vidio da veci FPS ubrza igru :lol:
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    Moguce da je to razlog za capped FPS i na PC-u.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa naravno da je to razlog, nisu uradili da su fps i delta time nezavisni jedno od drugog, kao sto je u 99,99% igara. Carevi!!!
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Lik dobije 90% kljuceva na review nekupuje nista, igra je shit zivi, neznam kako ce popraviti ovaj 30 FPS, ovo je specifican slucaj.

    Mislim menu se bira sa PAGE UP i PAGE DOWN, hehe na PC-u et vidis dokle je doslo.
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A ko vam to garantuje da lik nije uradio video modifikaciju i ubrzao vrijeme.
    Sigurno će to riješiti nekim narednim patchem kao što je to bio slučaj sa Run-om.

    Ja sam kupio igru i meni vrijedi para koje sam dao za razliku od ranije kupljenih Run i MW (au kako sam se pokajao).

    Svi ste odigrali piratsku verziju bez pristupa multiplayeru i naprednim mogućnostima na ovoj stranici:
    https://network.needforspeed.com/

    O ukusima se ne raspravlja. Skinite narednu piratsku igru i raspravljajte o njoj.
    Ako želite simulaciju kupite PS3/PS4 i igrajte Gran Turismo.
    Ako želite arkadu kupite XBOX (Forza) ili Need for Speed na PC-u . (tačka)

    Naravno obavezno je danas na PCu potreban i XBOX kontroler. Nema više arkadne igre koja se pravi da se igra na tastaturi osim pucačina i RPG igara.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Garantuje to sto sam probao. Na 60 fps-a imas 2x brzu igru, na 40fpsa je nesto bolje stanje jer je igra brza 1,2 puta ali i dalje uzasno smijesno.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa nije neki no-name lik, pa da izmislja...

    Igra kao igra je dobra imho.
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    ajd sve i nekako da ne ulazimo dublje, ali sto bi bio obavezan bilo kakav kontroler na pc-u, mozda je nekom bas cejf igrati arkade na tastaturi

    obavezan je samo zbog lijenosti developera i pozurivanja izdavaca pa isti nemaju volje/vremena uraditi port s konzola da valja
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sama igra je dobro zamisljena, samo da je tim koji je to pravio bio malo ozbiljniji. Igra koja u 2013 nema opcije za AA i AF je za mene indie ili low budget kategorija i nikako nespada u grupu najskupljih na trzistu. Ocito da je pravljena za konzole, i to stariji gen ali to je prica za sebe :) Zadnja tri NFS su cisto ono instaliraj, odigraj koji sat i brisi. Ubila se za piraterije.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo do sad najbolje rjesenje za 60 fpsa

    Code:
    https://www.youtube.com/watch?v=DWPBNkNGITU&feature=c4-overview&list=UUxrN9TB_URMHKCDHJ5azjFg
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Next-gen grafika, zanimljiv gameplay koncept i Ferrari.. Po meni dosta bolje od prethodnih naslova, ako ovako nastane mogao bi NFS opet stati na noge.
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    NFS je vec odavno sranje.
    Umjesto da ubacuju Bugatti, Ferrari i ostala super-auta, sto je bezveze IMO, bolje bi im bilo da se vrati na stari sistem modifikacije i tuninga.
    U protivnom ce ljudi (ukljucujuci i mene) nastaviti pljuvati po serijalu.
    Igrao sam Most Wanted i The Run ukupno mozda dva sata, nisam ni probao Rivals, ali gledajuci gameplay i recenzije, mislim da igra nije vrijedna ni da je skinem sa torrenta.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne znam jesu li oni svjesni kolike pare leze u Underground serijalu :)
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nazalost, dok ima levata koji kupuju silne DLC-ove ili cak preorderuju, njima je dobro i nastavice ovako. :)
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd sve al next gen grafika???? :)
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Kod mene na max. detaljima i full rezi, igra izgleda prelijepo. Ima nekih sitnica, ali je po meni grafika top. Mozda sam malo pretjerao sa ovim next-gen, ali svakako je eye-candy to se mora priznati. Nisam odavno vidio realisticnije kapi kise na vozilu u nekoj igri.