Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Neka SMS izbaci neki DLC za cars i po 30$ cijeni, sa postojecim autima samo sa tjuningom, otvorene mape i eto ti nikad' bolji NFS. Da su pametni, iskoristili bi ovaj vakum nedostatka dobrih NFS igara.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ako im ovaj serijal ne uspije, onda treba ugasiti nfs kao moh
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    s obzirom koje je smece na Xboneu, rado cu ovo vala piratizovati za PC (ako mogne). Ili je probati putem EA Accessa pa da vidimo jel cemu sa volanom.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    dobro izgleda, il je do muzike iz prvog undergrounda :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Smeće igra. Nisam sat vremena mogao izdržati u njoj. Može bit da kasnije bude i bolje, ali pored boljih utrkivanja nije mi se dalo mučit s ovom igrom.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel to izašla za PC?

    Eh sad tek vidim da izlazi u martu. Nadati se da će biti dobar port.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Bravo na ideji. Evo dobrog razloga zašto je EA Access dobar. Ako ne želi čovjek iskeširati brdo love, plati mjesec pretplate i proba igru. Ako se ne sviđa samo preskočiš.
    Najvjerovatnije da ću i ja na taj način probati igru.

    Najbitnije mi je bilo da ubace manualno mijenjanje brzine, NFS je svakako arkada tako da se uvijek mogla dobro igrati i gamepadom.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Sad htjede to napisati, kada se pozelim jurilica instaliram Grid
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sistemski zahtjevi

    Podržani volani
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja skinuo onaj most wanted sto je nedavno bio dzabalama i jebat ga,kada mi i za njega treba bolji komp
    na ovom mom hepeku mi trza na 720 rezoluciji...ili igra nije optimizovana,nemam pojma...uglavnom je neigrivo
    jest da je i kod mene komp ostario,da je dijete rodjeno kada sam ga kupio,sada bi isao u skolu :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    taj nfs je bas cpu zahtjevan.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma i ovi gore zahtjevi su nidje veze, prvo GTX 970 nema 4GB RAM-a, a i nevjerujem da će toliko RAM-a trebati za 1080p, jer koliko onda treba za 1440p ili 4K? Izuzev ako nije u pitanju loš port.
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa za fhd 60 fps, za uhd me mozes bez sli :D
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni onaj dzabni most wanted od neki dan ide na sve maximumu bez problema... Ovaj bi mogao na 40 frejmova u fhd ici :)
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa vidi ti konfiguracije u potpisu,je li te sramota tako nesto pisati :p

    sada ces vidjeti moju konfu :p ,tj. masinu :p

    CPU intel 5200 dual core @2.5 GHz
    RAM 4 GB
    GPU ati radeon 4670 512 MB
    HDD 320 obicni :D

    pa eto,ne znam je li ova masina pogodna za napredni gejming :lol: :lol: :lol:
    prije 7-8 godina je bila :p
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra li neko na konzoli ovu igru, za PC izlazi sutra pa razmisljam da uzmem ako valja gameplay? Najvjerovatnije ću preko Mexica xD
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Uzmeš EA Origin Access i probaš :D Meni nije legla, doduše igrao sam je samo petnestak minuta ali se nisam mogao natjerati da još igram.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Može biti da se i ostarilo :) Vidjet ću, ili preko tog acessa ili sačekati narodnu verziju pa probati.
    Preko Mexica je daleko jeftinije ako neko bude kupovao, 40$ je obična a 45$ deluxe verzija.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisam još toliko ostario :) Jednostavno mi se nije svidjelo vozanje u igri, a ni grafika. Rado bih ja sad neku igru sa napucavanjem, ali da je recimo kao Grid kec i na to tuning.