Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'PC igre' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

1. NAILS

NAILS Veteran foruma

Igra je stalno online tako da vjerovatno narnodne verzije nece ni biti.

2. vutra

vutra Aktivista

Ko ima Origin Access može igrati trial koji traje 10 sati.

3. Reventon

Reventon Veteran foruma

Probao sinoć deluxe verziju sa nabrijanim M3, meni je igra odlična samo nevrijedi onih 82KM (to je preko Mexica). Nekih 50KM je maksimum što bi mogao halaliti, jer kad je prekucaš ostaje samo grindanje. I ako je vezana za online servere šta će biti za par godina kad ih ugase, a dođe mi da zaigram malo? Neće ih sigurno dugo držati kao BF serijal jer je broj korisnika daleko manji.
    Možda nekada naleti dobar deal ili kinezi uspiju zaobići denuovo zaštitu.

Sam gameplay je dobar, dosta bolji od zadnjih nekoliko dijelova NFS koji su izasli poslije Shift 2.
    Jeste bezveze što se nemogu prekinuti oni djelovi sa glumcima, ali sama vožnja je dobra, može se tunirati do u male detalje stabilnost auta, za drift ili grip. Mapa je ogromna, i vidi se da im je Underground bio podloga. Napucavanje je dobro odrađeno, vizuelno auta su fantastična. Zvuk M3 pile u tunelu, neprocjenjivo :)

4. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Steta sto nema smjene noci i dana

5. Reventon

Reventon Veteran foruma

Da, nema dana, ima samo kao svitanje. Sve se to može sa patchom promijeniti, i recimo da se mogu prekinuti te scene sa glumcima, ako EA posluša korisnike. Jer igra ima dobre temelje i neke stvari se mogu doraditi pa da joj produže život.
    Neki traže manuelno mijenjanje brzina, mada to već postoji, možda nisu uspjeli naći.
    Čitao sam da su obećali i besplatne DLC-ove. Dosta toga će ovisiti kako igra bude prihvaćena od strane korisnika i kako prodaja bude išla.

6. vutra

vutra Aktivista

Danas izašao patch u kojem su između ostalog dodali drag utrke (yay), hotrod auta, proširili kapacitet garaže (10 auta) i još par stvarčica.

7. Reventon

Reventon Veteran foruma

Danas me prijatelj pita može li se na ruskoj verziji promijeniti jezik na engleski ako se zamijene fajlovi i promijene postavke u registru? Znam da su to neki radili na prethodnim NFS igrama ali ne znam može li za ovu.

8. Reventon

Reventon Veteran foruma

Last edited: Aug 31, 2019