Nintendo DS, 2DS, 3DS, 3DS XL

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Sep 26, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Ako su stavili finu bateriju, biće ovo najbolja verzija konzole. :)
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Moderno izgleda, nema sta.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    A i izgleda poprilicno velik u odnosu na stari 2DS. Svakako za pohvalu. 3D ima svoje cari ali sa doborom cijenom ovo ce se prodavati bez problema.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    treba ubacit u naslov i 2DS

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. lolak

    lolak Aktivista

  6. lolak

    lolak Aktivista

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Je li neko uzimao R4 kartice? Ove jeftinije koliko vidim su samo za DS igre, a za 3DS igre kosta 80$? Bio popust neki u Toys R Us i uzmem new 2DS XL za 120e.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupiš neku karticu koja podržava ntrboothax i pomoću nje odradiš B9S hack za 2DS plus imaš podršku za DS igre, sve za $10-20.
    I ja sam uzeo ono limun žuto Pikachu 2DS XL izdaje za 15€ više kako sam čuo da nema ništa od retro naslova za Switch.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma i ja sam Pikachu haha ove ostale su po 150-160e. Vidjet cu onda veceras koja moze, hvala. Rano je za Switch, pogotovo ko je igrao Splatoon, Mario Kart itd na Wii U. Skuplja prasinu poslije 2 mjeseca. A i baterija je kriminalna da bi se i razmisljalo o nosenju negdje.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Switch sam opet kupio zbog potencijalnog hack-a koji će biti onemogućen sa novom T214 revizijom (koja ide jako brzo u prodaju). Ovo ti je najpovoljnija varijanta za karticu s tim da moraš imati pristup već hakovanom 3DS-u ili starom DS-u da bi flešovao ntrboothax:
    https://www.nds-card.com/ProShow.asp?ProID=157
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobra lista, mada ima tu i precijenjenih igara kao Kirby.. Meni je Fire Emblem Awakening vjerovatno najbolja igra na konzoli.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Imam jos uvijek 3DS, a nisam zaigrao nit jedan Monster Hunter, Fire Emblem, Phoenix Wright i sl. Sramota


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam neki dan poceo Radiant History, solidan JRPG sa malo drugacijim combatom. Remake sa NDS-a, ali nisam nikad igrao. Meni su Layton igre idealne za 3DS.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Mozda dobra fora za poklon :)

     
    NeTRa1der and Vedo like this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne trazim staru temu, zna li neko koliko bi ova Duracell Wii station mogla davati na AA punjacu:

    [​IMG]

    Trazim output ali nisam nasao. Na doku nista ne pise.
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. iPlay

    iPlay Komšija

  19. darsh

    darsh Aktivista

    Imam dotičnu konzolu, šta te konkretno zanima?
    Zašto se ne bi isplatilo za 60$, baš je izašao Botacera Lite OS, još je u beti ali puno bolji od default OS.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Odakle si naručio? Vidim shipping sa ALI-a je nerealno skup.