Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

1. igor.g

igor.g Komšija

2. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Nista to, ja gledam samo radijus od 4-5km od mene.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Stevie_Ray

Oj patnje za postavit zastotu za ekran na Switch, dvije upropastio vec. Sto je najgore, prvi put ispade bolje nego drugi. Nije bilo posve centrirano al nije bilo onih mjesta gdje se ne primi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. selvin

selvin Moderator

Folija neka za display? Pa sta ce ti to, neces ga nosit u dzepu sa kljucevima?

5. Stevie_Ray

Necu, nego ekran Switcha je od nekakve plastike, nije uopce staklo. Zato zastita.

Enivej, ostavio zastitu da odstoji kad ono povukle se sve fleke, niceg nema. Nije mi se to nikad desilo.

6. Stevie_Ray

Jucer uzmem onaj Nintendo Online, da imam sta igrat dok ne naleti neki dobar deal za top igru.

Kakva je furka stari Super Mario, mozes uradit save i sto je jos bolje ima replay, bukvalno premotas nazad. Naravno, mnogo je lakse ovako igrat nego old-school, al ne znam bih li imao zivaca da igram bez save/replay.

7. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Kakvi su to featuresi jbt replay i save.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

8. Stevie_Ray

Pa za igru staru 35 godina, i to je feature. Podrzano je valjda u svakoj igri u sklopu NES/SNES emulatora na Switchu.

9. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Penzionerski :D ima i u nekim racing igrama taj replay, preglupa stvar.

10. selvin

selvin Moderator

Sta to uradi, vratis se unazad i nastavis odnekle gdje ti stima? :) Tj. ne mozes poginut :D

p4ja likes this.
  11. NAILS

NAILS Moderator

Ja ba. Isto sto je bilo u nekim racing igrama.

Car starih igara i jeste bio sto nema save point i sto imas "života" toliko koliko imas. Kada igras unlimited onda ces je svejedno preci.

12. selvin

selvin Moderator

Pa to je ok feature kome je cilj samo da je predje. Kao kad citas neku knjigu sto ti se ne svidja, pa pola citanja razmisljas o necemu drugom, ali vazno je da si prosao te stranice jer uskoro ce kraj :D

13. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Te igre traju sat-dva sa tim cheats.

14. Stevie_Ray

Slazem se za replay al ne i za save, ukoliko save nije svakih 5 minuta ili slicno. Ja nemam kad svaki put igru zapocinjat ispocetka, nemam kad ni igrat na Switchu pa opet igram.

Na Xboxu sam poceo 4 igre istovremeno, i tu ce se nesto morat odgodit, bice prvo Witcher 3 pa Jedi, pa RDR. A volio bih i RDR pocet sto prije, medjutim nafuro sam se na Witchera opet. A znajuci kakav je Witcher, to ce bit naredna 3 mjeseca igranja.

15. NAILS

NAILS Moderator

Pa imas checkpoint kao save, ili do kojeg si levela dosao. Snimati u svakom trenutku mi bas i nije cejf.

Kada je izasao "crash bandicoot trilogy" pa ima level save ali nema u toku igranja, i poprilicno se napatis dok predjes neki nivo iz prve ali mi je ovako ipak draze:

16. Stevie_Ray

Ne znam kako to funkcionira, mislio sam da te igra vrati bukvalno na sami pocetak. Ako sacuva level onda je ok.

17. selvin

selvin Moderator

18. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

A jbt koja je ovo prevara.... Koliko li je ljudi samo kupilo ovo ne gledajuci detalje....

19. Esh

Esh HWB

20. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Jos kad bi skratili intro za nekih 3 sata u SS, ekstra bi bilo :D