Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Te igre traju sat-dva sa tim cheats.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Slazem se za replay al ne i za save, ukoliko save nije svakih 5 minuta ili slicno. Ja nemam kad svaki put igru zapocinjat ispocetka, nemam kad ni igrat na Switchu pa opet igram.

    Na Xboxu sam poceo 4 igre istovremeno, i tu ce se nesto morat odgodit, bice prvo Witcher 3 pa Jedi, pa RDR. A volio bih i RDR pocet sto prije, medjutim nafuro sam se na Witchera opet. A znajuci kakav je Witcher, to ce bit naredna 3 mjeseca igranja.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa imas checkpoint kao save, ili do kojeg si levela dosao. Snimati u svakom trenutku mi bas i nije cejf.

    Kada je izasao "crash bandicoot trilogy" pa ima level save ali nema u toku igranja, i poprilicno se napatis dok predjes neki nivo iz prve ali mi je ovako ipak draze:

     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam kako to funkcionira, mislio sam da te igra vrati bukvalno na sami pocetak. Ako sacuva level onda je ok.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A jbt koja je ovo prevara.... Koliko li je ljudi samo kupilo ovo ne gledajuci detalje....
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos kad bi skratili intro za nekih 3 sata u SS, ekstra bi bilo :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  10. Esh

    Esh HWB



     
    Last edited: Feb 24, 2021
    NeTRa1der likes this.
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zatrcis se :D
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije moguće da je dogurao do 8 worlda bez da je skontao da moraš držati tipku za trčanje :D

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci nije se zalijetao ni na zastavice, ja bih ponovo sve igrao :D
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa i kada skaces na zastavice, moras drzati trcanje i skok. Taj level uopste nije tezak.

    EDIT: E jbg bio si brzi :D
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne mogu da vjerujem da čovjek igra prvi put Marija.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Yup, nisam nikad imao nista od Nintenda. Imao nekad davno Segu, mislim da je bila ekvivalent SNES-a.

    Sad probao, fakat se moze zatrcat i preskocit. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Druze moj, sta je sa žutim disketama kineskom kopijom snesa, popularni "Terminator" i disketom sa "300" igara koja dodje uz konzolu? Nisi imao doskete bez marija na njoj.

    [​IMG]

    To ti je kraj devedesetih. Ovo je svako živ imao. Kostala konzola oko 70KM. Samo sam ja nekako uspio da nadjem "betmen" konzolu. Tacnije Betmobile. A controller mi je bio 1x1 kopija SNES-a.
     
    NeTRa1der and EL NINO CFC like this.
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E dobro si, na to sam skroz zaboravio. Al sjecam se jedino da sam na toj konzoli igrao tenkice, mislim da sam negdje isao da igram.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Zar je moguće doći do tog nivoa bez trčanja? @Stevie_Ray Svakim svojim novim problemom me sve više iznenađuješ :D Izgleda kako si odselio da nadoknađuješ propušteno :)



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk