Nintendo Wii & Wii U official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Sep 17, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Cini mi se da nema "Mario naslova" na Wii koji nije tako "prosao".
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  3. Esh

    Esh HWB

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Zar se moglo ocekivati bilo sta drugo?:D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. Esh

    Esh HWB

    Re: Nintendo Wii official thread...

    L: http://www.mcvuk.com/features/697/INTER ... mco-Bandai
     
  6. Tata

    Tata Novi član

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Vjerovatno je prosjecan kvalitet igara koje oni prave za DS i Wii, vrlo, vrlo los... :p
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: Nintendo Wii official thread...

    At the E3 Expo today, Nintendo gave the world the first look at a portable system that lets people view games in 3D, without the need for special glasses. Nintendo also announced a substantial list of upcoming games for Nintendo 3DS, the Wii console and the Nintendo DS family of systems – a lineup that reads like a who's who of some of the greatest franchises in video game history with a completely new look and feel.

    Nintendo 3DS comes with a 3.53-inch top screen and a 3.02-inch bottom touch screen. It has three cameras – one inner and two outer – to deliver the 3D effect and take 3D pictures. It includes a motion sensor, a gyro sensor and even a Slide Pad that allows 360-degree analog input. At the E3 Expo, Nintendo showed attendees a range of games and applications for Nintendo 3DS that reinvent some of the industry's most beloved franchises. These include:

    [​IMG]

    Nintendo 3DS also comes to market with the strongest third-party support of any video game system in Nintendo history. Games on display at the Nintendo booth at the E3 Expo include:

     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Ocekivao sam jacu "masinu" od ovoga sto je predstavljeno. Jako mi se svidja, ali siguran sam da ce biti "underpowered" kao i prethodnik. VGA kamere definitivno nisu nista posebno, pa makar bile i 4D.
    Evo i screenshotova za MGS 3D: http://www.konami.jp/kojima_pro/e3_2010/mgs3d/en/
    Tehnicki nista posebno imho.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Kid Icarus, Donkey Kong, Other M... sold :mrgreen: Mogao bi uzet i ovaj 3DS ako support bude ok i cijena naravno.
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Nintendo Wii official thread...

    pa haman su te igre samo za 3ds , sorry ako grijesim :)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Donkey Kong i Metroid su za Wii.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Kako je jak Donkey Kong, rad njega vrijedi zbavit Wii
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Siguran sam da ce se moci bez vecih problema emulirati na finom kompu...
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Eno ima kod mene na oglasu sasvim povoljno :)
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Necu da kvarim Zelenom kupovinu :p A koja sam ja budala, tip je na pik.ba proslo ljeto prodavao Wii flashovan za 250 KM, i cekao me 20 dana, mrsko mi bilo do Konjica skoknut, vratim se sa mora, zovem ga, kaze on jucer ga prodao. Nudio mu ja 350 kermi da ga vrati od frajera i meni da ga da, al tip kojem ga je prodao nije htjeo cuti. Mislim da cu ganjati ebay ili sl, ima za 300 KM nov Wii u Ger :)

    A i ova Bahina stoji :)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Bude ponekad takvih ponuda, bice opet, samo treba biti strpljiv. Meni je "uletila" prosle godine jednako dobra prilika - PSP 2000 sa jednom originalnom igrom i 4GB karticom za 80KM. :mrgreen:
     
  17. Tata

    Tata Novi član

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Nije neophodno da bude chipovan Wii, a pozeljno bi bilo da je nesto stariji model, ako mislis koristiti "backup" DVD medije. Ako ces samo igrati sa eksternog USB diska, onda moze proci cak i najnovija, crna. Samo izbjegavaj automatski update, jer je za 99,9% stvari potupno nepotreban.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Kontam mozda uzet sebi Wii, a imam mogucnost da ga zbavim iz Beca, zna li ko kakvu jeftinjak radnju tamo ili su im cijene univerzalne, tj. Nintendo kako kaze?
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    199 eura je standardna cijena u trgovinama, moze se negdje naci za 10 manje ali to je uglavnom to...
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    vidjam ga online po 165 Eura, al reko mozda ima negdje jos jeftinije (sto ti je Bosnjo :smt003 )